Schwarzkopf

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Hajápolók

Azonnali, mikrokötéseket rekonstruáló hatású intenzív hidratálókúra a festés és hőhatás által igénybevett hajra.

Jelizz

2019. március 7.

Kistasakos SOS hajpakolaskent vettem, puha lett tole a hajam es korulbelul ennyi , annyit tud mint egy balzsam semmivel sem tobbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

2017. október 16.

A termékcsalád fújkálós balzsamját szeretem, de ez a termék nem igazán jött be. Utazáshoz vettem, amúgy a kék Tigi balzsamot használom. Két használatra volt elég a 20 ml, én úgy vettem észre hogy kevésbé hidratálja a hajamat mint a Tigi, és bár könnyen ki tudtam fésülni használat után a még vizes hajamat, de szárítás után sprődebb, kevésbé fénylő volt a hajam mint egyébként a Tigi használatakor szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.