Schwarzkopf

Ár:   2000 ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. november 7.

Ár:   2000 ft
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás antisztatikus hatással a téli hideg, a szél és a száraz, fűtött helyiségek levegője okozta hajsérülések ellen.

Mamamacica

2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, hamarabb is zsírosodott tőle valamint összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Zsokaa

2018. április 4.

Igaz, csak egyszer használtam, de annyira rossz állapotba került a hajam tőle, hogy nem akartam tovább kísérletezni vele. Olyan csomók alakultak ki a hajamban, hogy alig tudtam kifésülni. Szárazabb is lett, nem tetszett a tapintása. Akartam adni neki még egy esélyt, de annyira mérges lettem a fésülködés után, hogy inkább elajándékoztam. (A samponjával és balzsamjával egyébként nem volt bajom.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Rozimozi

2018. március 11.

Antisztatikus hatást nem vettem észre, az egy bazi nagy adag marketing. Semmi extra, jó kis pakolás, nem nehezíti el a hajat, puha, fényes lesz tőle. Negatívum, hogy a használata után kevesebb időt bírok ki hajmosás nélkül, kicsit zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

nikolett

2018. január 17.

Szerintem ebben a hidegben valóban szüksége van erre a hajnak. Nem száraz, vagy szálkás és nekem ennyi elég ettől a pakolástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Ragdoll

2018. január 5.

Teljesen ugyan olyan mint a gk fehér dobozos hajpakolása! Illatban, hatásban, mindenben 😀
Nekem sok, vastagszálú hajam van, de sajnos ettől lelapul, összeszottyad már a második napon.. Utána persze zsírosodik. Pedig máskor 4 napot kibír. Kár mert amúgy szépen ápol, a hajvégeim se szárazak, de nem veszem újra ha elfogy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

ritariot

2017. december 28.

Ugyanolyan, mint a többi termékük. Csodát nem tesz, de puha, könnyen fésülhető hajat kapunk a használatával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

dbrownie

2017. december 14.

Jó, mint a többi Gliss Kur hajpakolás. Viszont bedőltem a winter edition marketingnek, kifejezetten az antisztatikus hatás miatt vettem meg. Csak három csillagot kap, mivel semmivel nem ad többet, mint a többi hajpakolás, sőt, a Fructis termékektől kevésbé száll és töltődik fel a hajam. Ettől mégjobban égnek áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.