Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Hajformázók

Hajformázó zselé a kreatívan kócos és bozontos formákért. Formázható textúra hosszantartó tartással és torzonborz hatással.

random

2016. október 18.

Hát ez nem zselé... ez egy sűrű, extra ragacsos krém, amit már az ujjaimon is közel lehetetlennek találtam eloszlatni.
Aztán hozzányúltam a hajamhoz.
Vagy két tucatnyi hajszálat ragasztott ez a halál a kezemhez, ami az első mozdulattal ki is szakadt a fejemből! Vékonyszálú, kevés hajjal rendelkezőknek ez kiváló kínzóeszköz "lelki terror"kategóriában. Persze, miután "megkötött", akkor egész jól megtartotta a frizurámat, de én ezt nem tudom jó szívvel ajánlani. Talán csak vastag, erős, tüsi hajra. Meg szagolgatni. Mert az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Aztán hozzányúltam a hajamhoz.