Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Miamia, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kategória:   Hajformázók

Göndörségkiemelő, ragyogásfokozó hajhab

gyongyim1

2018. február 12.

Ez az első amit kipróbáltam, kicsit többet vártam tőle, sajnos szállkásodásra hajlamos a hajam (olyan mint egy boglya) és nagyon száraz, ezen nem tud segíteni. Amugy eléggé szépen behullámosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Dancy08

2014. október 2.

Csatlakozom! Nincs erős illata és nem ragad. Tényleg szép loknikat varázsol. Én Ausztriába szereztem be belőle. Nem olcsó de tény, hogy ez a legjobb hajhab göndör hajra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Miamia

2014. július 29.

Rengeteg terméket próbáltam ki a göndör hajamra, csak ez vált be. Évekkel ezelőtt fedeztem fel Görögországban, akkor betáraztam belőle. Jól tettem, mert Mo-on csak két évvel később került ki a polcokra. Nem keményíti a hajam, tincsesen szárad. Ennél jobbat még nem találtam :) Viszont amilyen a szerencsém, már eltelt pár év és kilistázták kis országunkból, így Németországból kell hozatnom, mint más kedvencemet. Sajnos már a Müllerben sem láttam mostanában, de remélem, ott újra lesz az új csomagolással és akkor nem kell bajlódnom a kinti beszerzéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.