Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: PannaP, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Hajformázók

"Készíts őrülten dús frizurákat a got2b volumania hajformázó hajlakkal és adj hajadnak őrült dúsító löketet a hajtövektől egészen a hajvégekig. A hajlakk drámaian jó tartással biztosít dús hatást a hajnak anélkül, hogy elnehezítené azt."

Fahej10

2020. június 1.

Ha begöndörítem a hajam akkor mindig kell hajlakkot használnom, mivel hosszú és vastag hajam van. Ez a hajlakk valami csoda, egyrészt nem ragasztja össze a tincseket, másrészt nem az a tipikus hajlakk szaga van,hanem kellemes. Alapvetően nekem annyira nem érte meg ez a nagy kiszerelés, mivel nem használom mindennap, de akinek arra van szüksége, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Darky

2019. július 5.

Gyakran váltogatom a hajlakkokat, de egy ideje kb csak Taft-ot használtam, abból is az 5-ös erősséget, mert hiába tupírozok, szeret külön utakon "mászkálni" 1-2 tincsem pár óra elteltével. Éppen ezért a gyengébb hatásfokkal bíró hajlakkok számításba sem jöttek azelőtt. Féltem, ami lágyabb, puhább hatást eredményez, az tuti nem lehet tartós. Viszont, mivel festem a hajam, ultralágy már soha az életben nem lesz, de, amikor még meg is keményedik a lakk, az tényleg totális beton-hatás, és zavaró tud lenni. Glamour-napokon lecsaptam erre a hajlakkra (ki tudja milyen indíttatásból!?), és láss csodát, sprőd hatás nélkül tart, és még csak meg sem fulladok kifújás közben. Egyetlen negatívuma, hogy 2 nap után korpaszerű fehér port képez, főleg az én fekete hajamon, de ezt levéve egy klassz kis hajlakk. Árát tekintve inkább leakciózva szeretem venni, mert eredeti árából 2 másik márkás kikerülne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Nagyobb márkák drágább lakkjai sem hozzák ezt a színtet. Gyorsan szárad és meglepően kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Encssy

2018. július 16.

A rózsaszín nagy kedvencem volt, gondoltam ez is olyan jó lesz majd, az elején nagyon nem szerettem mert ha kézzel igazítottam a hajamon olyan ragasztó szerű réteg maradt a kezemen, undi. Az illatát se igazán szeretem, egy idő után olyannak éreztem mint a pálinka :D Dúsítást nem próbáltam vele, copfozásnál a babahajak rendezéséhez használom leginkább meg néha göndörítéshez. Ha túlzásba esik az ember hajlamos összetapasztani a hajat meg fehér réteg is marad, de ez tényleg csak ha többet visz fel az ember lánya mint kéne.
És ennyi negatív után elmesélem miért nem adhatok rá mást csak 5 csillagot. Szigetre göndörítettem hajat, 14 óra buli, sátras rock koncerttel, jól beizzadt hajjal, 8 óra alvással, majd kifésültem és még mindig gyönyörű hullámok voltak a hajamba. Próbáltam utána sokféle lakkot mindig a legerősebbet, de egyik se tart így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

bettiii

2018. április 17.

Egynek elmegy, van ennél jobb és rosszabb hajlakk is. Dúsabb nem lett tőle a hajam, bár elég jó tartást ad neki. Kicsit összeragad tőle a frizurám és nehezen kifésülhető, ezért nem vált be túlzottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.