Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lana96

2022. május 2.

A sokkoló pinket vettem, többféle csomagolásban forgalmazzák, engem egy picit félrevezetett, mert az egyik képen kevésbé tűnt lilásnak, ezért azt választottam, de itthon láttam meg, hogy amúgy ugyan az az árnyalat mint a másik.

Nekem jobban tetszene ha melegebb árnyalat lenne, legközelebb megveszem a narancssárgát, és keverek bele egy kis borsónyit a pinkhez.

Vonakodtam, hogy drogériás festéket használjak, az amúgy fodrászkellékes termékekkel kezelt hajamra, de tartósan pasztellrózsaszín hajat akartam, és mindenhol csak 6-8 mosást ígért, ami a gyakorlatban 1-2 volt, pl. A crazy color pasztellrózsaszínje semmit nem csinált a hajammal. A clear- el előre hígított és pasztellkén forgalmazott színek egyáltalán nem tartósak szerintem, bárki jobban jár, ha maga keveri bele a pinket csak ésszel, ne úgy, mint én.

Ezt a színezőt viszont mondhatni túltoltam, az eredmény valóban sokkoló lett. Belekevertem a hozzá adandó 2 db 15 ml balzsamot, plusz még adtam hozzá 100 ml- t a sajátomból de az egészet belekevertem, hiszen csak a használati utasítás lebegett a szemem előtt nem pedig a józan eszem, hogy ez így látványra is túl élénk, így már megtanultam, hogy az 50 ml színezőből maximum a fele kell legközelebb, mert ez egy brutálisan vibráló szín, a jól kiszőkített hajamon valami leírhatatlanul ütött.
Érdekes hogy volt egy kis lenövésem, ezért csak 3%-os oxy-val mentem rá, hogy egyenletesebb legyen, (de nem zavart ha sötétebb esetlegesen rezesebb tő) és ott lett igazán szép rose gold hajszínem azon az 1 centin, amiért elég boldog lennék ha az egész olyan lenne.

Szóval a laikus bénázásomtól eltekintve, nagyon korrekt kis színező, nem büdös talán egy kicsit szárítja a hajam. 2x mostam hajat, minimálisan kopott, nagy bánatomra :D A kopása egy picit foltos de nem is volt tökéletes a szőkítésem, mert magamnak szoktam. Hozzáteszem, hogy szulfátmentes samponnal előre készültem, hogy ne kopjon olyan gyorsan, de most nyomom neki a meleg vizet is, elég sok pink lemegy a lefolyón. Az eredmény még mindig brutál pink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

makeuplover28

2021. március 25.

A pasztell rózsaszín árnyalatban vettem meg. A hajam a mellemig ér, eredetileg barna, de szőkített hajam van, több szőke árnyalat is van benne, egyes tincseim szinte már fehéres szőkék, jégszőkék. Elég volt 1 doboz festék, tudtam, hogy ombre és melírozott hatása lesz a különböző színű szőke balayage hajszínem miatt.
1 órát hagytam fent és konkrétan SEMMI nem maradt a hajamban. A legszőkébb tincseket SEM fogta meg, ellenben egy hétig az a tipikus festék szaga volt a hajamnak, hiába mostam ki, tettem rá nagyon erős illatú kókuszos hajpakolást többször is, az sem tudta elvenni azt a számomra zavaró hajfesték szagot.

Teljes pénzkidobás, ha az én hajamban nem látszódott semmi, akkor szerintem másnak sem fog. Lehet, inkább a brights színekkel kellene próbálkoznom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

unveszta

2019. október 14.

A lila verzióját használtam,kB 2 hétig maradt lila, de utána gyönyörűen kopott, konkrétan pasztell rózsaszín lett a hajam, és imádtam.Gusztustalan csibesárga alapra kenve is ugyan olyan színe volt mint a képen.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

p02

2019. augusztus 29.

Ez a termék egyszerűen szuper! Punk purple árnyalatban próbáltam ki július legelején abban reménykedve, hogy nem fog kikopni egyhamar. Én a balzsam nélkül vittem fel a festéket a kb. derékig érő hajamra éshát majdnem 4db kellett belőle, de ez várható volt. Festett világos szőke hajam volt és kb 1 óráig hagytam rajta a festéket. Amikor lemostam és megszárítottam csodálatos, fényes, egyenletes (bár az én hibámból egy pár tincsre kevesebb lila jutott ezért ajánlom, hogy fodrász fesse be a színezővel) lila hajam lett. Egyáltalán nem száritotta ki a hajam vagy roncsolta, idővel sem. Elég lassan kezdett el kikopni,hetente kb 2x mostam hajat és 1 hónap után volt látványos ahogyan kopott. A hajam vége a 2. hónap végére már kb teljesen szőke volt de kiengedve a hajam nem volt feltűnő, mert a többi helyen eperszőkére kopott.
Nagyon féltem, hogy bele fog ragadni a hajamba és soha nem lehetek olyan szőke mint előtte. Leszívás nélkül szerintem szőkített hajból 1000% hogy nem jön ki, de egy gyenge szőkítés nekem teljesen leszedte a még benne maradt (elég sok) rózsaszínes festéket és gyönyörűen vissza lehetett festeni szőkére.A hajam nem tört le.

Tehát, én nagyon ajánlom mindenkinek! Én jövő nyáron tuti befestem megint :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Tehát, én nagyon ajánlom mindenkinek! Én jövő nyáron tuti befestem megint :)

Mirabylia

2019. július 8.

Ez a széria volt az első, amit hosszú idő után próbáltam. Nem azt mondom ,hogy tökéletesek, de ár/érték arányban egész jók. A fedésük nem feltétlen tökéletes. Nekem változóan fogta be néha a hajam, de nem tudtam rájönni, hogy mitől függött a végeredmény.
A sötétebb szőke hajam is ugyanúgy megfogta sokszor, mint a fehéret. Balzsamozatlan, mosott, vizes hajra kentem fel mindig. Nekem majdnem mindegyik szín egyformán fogott,amit próbáltam (kék,lila,pink - nem tapasztaltam, hogy ezek eltérők lettek volna), a türkizes volt kevésbé sikeres többször. Jó átmeneteket és kevert színeket is ki tudtam hozni belőle. A lila még a közép szőke hajamat is befogta.
Tartósság szempontjából szintén változó, erősen sampon és mosási gyakoriság függő, de 1-4hétig megtartották a színüket. A lila és a pink volt talán legmaradandóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

berill99

2019. június 25.

Festett vilagos szoke hajamon probaltam ki a shocking pink aranyalatot, balzsamal keverve hasznaltam hogy pasztel szint kapjak. Volt ahol jobban befogta es volt ahol kevesbe sajnos ez miatt a kevesbe rozsaszin tincsek mar az elso-masodik mosasnal kikoptak viszont az elenkebb alig akart kijonni belole 6mosas utan is latszodott. Mivel igy nagyon csunya felig szoke-felig rozsaszin lett a hajam ezert kiprobaltam a C vitaminos hajpakolast ami egybol kiszedte a maradek rozsaszines foltokat, ha barkinek ilyemsi problemaja ki nyugodtan artani nem nagyon tud vele :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

bessie

2019. január 31.

Rég voltam rikítóan vörös, pár hete a Rossmannt járva rögtön beleszerettem a Pillar Box Red, vagyis a lángoló vörös (092) árnyalatba. Mivel alapból vörösen festett a hajam évek óta, és élénk színt akartam, úgy döntöttem leszívatom. Syoss Blond Lighteners 13-0-ás árnyalatot vettem, és szépen le is szedte a vörös hajszínt. Másnap mentem rá a Live hajszínezővel. Vállig érő hajam van, és mikor megláttam, hogy csak egy tubus van benne meg is ijedtem, hogy nem lesz elég, de szerencsére elég volt. Habár göndör a természetes hajam, de sajnos vékony szálú. Felvitel könnyű volt, én sem pepecseltem ecsettel. 30 percig hagytam rajta, és mosás illetve szárítás után láttam meg az igazi színét. Először picit meg is ijedtem, mert nem láttam ennyire lángoló színt. Nem fogok hazudni, sokan megnézik, és számtalan dicséretet is kaptam. Eszméletlen színe van. Hogy meddig fog tartani nem tudom, de újra fogom venni.
Tisztára olyan a színe, mint Arielnek, a hableánynak, csak élénkebb. Akinek ez bejövős, ajánlom a színt. Nem fogtok csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Hellokittydia

2018. december 26.

Electric bluet használok lassan kopik,de egyenletesen, nem száraz tőle a hajam viszont nagyon kevés van benne az árához képest

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

vlvtnrbbt

2018. november 26.

A rózsaszínt vettem meg, ami a képen is van. A hajam szőkített, egész világos. Balzsammal hígítva használom, így szuper pasztell rózsaszínt lehet vele elérni. Hígítás nélkül nem próbáltam, az már nem az én világom. :) Kb. 3-4 borsószemnyi kell belőle egyszerre, szóval jó ideig elég lesz. Szépen, egyenletesen kopik, minden nap hajat mosok, de így is kb. másfél hétig tart a hatása. Amikor jobban ráérek reggel, hajmosás közben is rakok rá egy kicsit, hogy ne fakuljon, 2-3 perc alatt is van hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Timi2666

2018. október 29.

A türkiz szinezőt próbáltam ki, szőkített hajra. Nem az a baj, hogy nem a dobozon lévő színt értem el vele, hanem az, hogy semmi kékes árnyalat nem volt benne, kb fűzöld volt tőle a hajam (szerencsére csak melír volt benne). Azt nem részletezném milyen borzasztóan kopott. És még kb egy hónap múlva is látszott a hajamban..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.