Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

unveszta

2019. október 14.

A lila verzióját használtam,kB 2 hétig maradt lila, de utána gyönyörűen kopott, konkrétan pasztell rózsaszín lett a hajam, és imádtam.Gusztustalan csibesárga alapra kenve is ugyan olyan színe volt mint a képen.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

p02

2019. augusztus 29.

Ez a termék egyszerűen szuper! Punk purple árnyalatban próbáltam ki július legelején abban reménykedve, hogy nem fog kikopni egyhamar. Én a balzsam nélkül vittem fel a festéket a kb. derékig érő hajamra éshát majdnem 4db kellett belőle, de ez várható volt. Festett világos szőke hajam volt és kb 1 óráig hagytam rajta a festéket. Amikor lemostam és megszárítottam csodálatos, fényes, egyenletes (bár az én hibámból egy pár tincsre kevesebb lila jutott ezért ajánlom, hogy fodrász fesse be a színezővel) lila hajam lett. Egyáltalán nem száritotta ki a hajam vagy roncsolta, idővel sem. Elég lassan kezdett el kikopni,hetente kb 2x mostam hajat és 1 hónap után volt látványos ahogyan kopott. A hajam vége a 2. hónap végére már kb teljesen szőke volt de kiengedve a hajam nem volt feltűnő, mert a többi helyen eperszőkére kopott.
Nagyon féltem, hogy bele fog ragadni a hajamba és soha nem lehetek olyan szőke mint előtte. Leszívás nélkül szerintem szőkített hajból 1000% hogy nem jön ki, de egy gyenge szőkítés nekem teljesen leszedte a még benne maradt (elég sok) rózsaszínes festéket és gyönyörűen vissza lehetett festeni szőkére.A hajam nem tört le.

Tehát, én nagyon ajánlom mindenkinek! Én jövő nyáron tuti befestem megint :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Tehát, én nagyon ajánlom mindenkinek! Én jövő nyáron tuti befestem megint :)

Mirabylia

2019. július 8.

Ez a széria volt az első, amit hosszú idő után próbáltam. Nem azt mondom ,hogy tökéletesek, de ár/érték arányban egész jók. A fedésük nem feltétlen tökéletes. Nekem változóan fogta be néha a hajam, de nem tudtam rájönni, hogy mitől függött a végeredmény.
A sötétebb szőke hajam is ugyanúgy megfogta sokszor, mint a fehéret. Balzsamozatlan, mosott, vizes hajra kentem fel mindig. Nekem majdnem mindegyik szín egyformán fogott,amit próbáltam (kék,lila,pink - nem tapasztaltam, hogy ezek eltérők lettek volna), a türkizes volt kevésbé sikeres többször. Jó átmeneteket és kevert színeket is ki tudtam hozni belőle. A lila még a közép szőke hajamat is befogta.
Tartósság szempontjából szintén változó, erősen sampon és mosási gyakoriság függő, de 1-4hétig megtartották a színüket. A lila és a pink volt talán legmaradandóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

berill99

2019. június 25.

Festett vilagos szoke hajamon probaltam ki a shocking pink aranyalatot, balzsamal keverve hasznaltam hogy pasztel szint kapjak. Volt ahol jobban befogta es volt ahol kevesbe sajnos ez miatt a kevesbe rozsaszin tincsek mar az elso-masodik mosasnal kikoptak viszont az elenkebb alig akart kijonni belole 6mosas utan is latszodott. Mivel igy nagyon csunya felig szoke-felig rozsaszin lett a hajam ezert kiprobaltam a C vitaminos hajpakolast ami egybol kiszedte a maradek rozsaszines foltokat, ha barkinek ilyemsi problemaja ki nyugodtan artani nem nagyon tud vele :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

bessie

2019. január 31.

Rég voltam rikítóan vörös, pár hete a Rossmannt járva rögtön beleszerettem a Pillar Box Red, vagyis a lángoló vörös (092) árnyalatba. Mivel alapból vörösen festett a hajam évek óta, és élénk színt akartam, úgy döntöttem leszívatom. Syoss Blond Lighteners 13-0-ás árnyalatot vettem, és szépen le is szedte a vörös hajszínt. Másnap mentem rá a Live hajszínezővel. Vállig érő hajam van, és mikor megláttam, hogy csak egy tubus van benne meg is ijedtem, hogy nem lesz elég, de szerencsére elég volt. Habár göndör a természetes hajam, de sajnos vékony szálú. Felvitel könnyű volt, én sem pepecseltem ecsettel. 30 percig hagytam rajta, és mosás illetve szárítás után láttam meg az igazi színét. Először picit meg is ijedtem, mert nem láttam ennyire lángoló színt. Nem fogok hazudni, sokan megnézik, és számtalan dicséretet is kaptam. Eszméletlen színe van. Hogy meddig fog tartani nem tudom, de újra fogom venni.
Tisztára olyan a színe, mint Arielnek, a hableánynak, csak élénkebb. Akinek ez bejövős, ajánlom a színt. Nem fogtok csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Hellokittydia

2018. december 26.

Electric bluet használok lassan kopik,de egyenletesen, nem száraz tőle a hajam viszont nagyon kevés van benne az árához képest

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

vlvtnrbbt

2018. november 26.

A rózsaszínt vettem meg, ami a képen is van. A hajam szőkített, egész világos. Balzsammal hígítva használom, így szuper pasztell rózsaszínt lehet vele elérni. Hígítás nélkül nem próbáltam, az már nem az én világom. :) Kb. 3-4 borsószemnyi kell belőle egyszerre, szóval jó ideig elég lesz. Szépen, egyenletesen kopik, minden nap hajat mosok, de így is kb. másfél hétig tart a hatása. Amikor jobban ráérek reggel, hajmosás közben is rakok rá egy kicsit, hogy ne fakuljon, 2-3 perc alatt is van hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Timi2666

2018. október 29.

A türkiz szinezőt próbáltam ki, szőkített hajra. Nem az a baj, hogy nem a dobozon lévő színt értem el vele, hanem az, hogy semmi kékes árnyalat nem volt benne, kb fűzöld volt tőle a hajam (szerencsére csak melír volt benne). Azt nem részletezném milyen borzasztóan kopott. És még kb egy hónap múlva is látszott a hajamban..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

CalaenaSardothien

2018. október 27.

Nekem nagyon bejött. Alul szőke a hajam, a fenti részeken pedig barnás, erre szojtam kenni a pink színezőt. Nekem bevált, egy hónapban 1x kell csak felvinni.
Nem kell ecset, én kézzel szoktam, az egész hajam befogja, pedig az alap hajszínemre sosem lehet ráfesteni szökites nélkül (hamvas sotetszoke). Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

blckrainbow

2018. szeptember 22.

A lilát használtam. Alapból szőkített a hajam alja (kb az alsó 2/3 rész), arra használtam el egy egész tubust, mondjuk nem spóroltam vele. Nem higítottam balzsammal, a felvitelt megoldottam kézzel, nem pepecseltem ecsettel. Jó az állaga, könnyen felvihető, nem csöpög, nem lett foltos a hanyag felvitel mellett sem. Ahol összekentem a bőröm, az arctonikkal/sminklemosóval lejött. Jó sokáig hagytam rajta a hajamon, az ajánlott 30 perc helyett kb 2,5 órát zuhanysapi+törölköző kombó - mivel nincs benne ammónia, nem bántja a hajat, a festék meg tovább tart. Utána a hozzácsomagolt balzsamot használtam, nem tudom, az segít e megkötni a színt? Ez volt egy hónapja (igen, tényleg 4 hete), kb az utolsó 1 - 1,5 hétben fakult valamennyit, és már nem annyira intenzív a színe, meg pár tincs van, ami kezdi ledobni a festéket teljesen, de ez a többi festéknél sem volt másképp. Szépen, fokozatosan fakul, nem az van, hogy egyik hajmosásról a másikra eltűnik a festék, vagy csúnya lesz az árnyalata. Nagyon elégedett vagyok a tartósságával, így, hogy egy hónapig kitart kb, nem vészes az ára sem (pl. alfaparf kb 1900 Ft és két hetet bír max). Hozzáteszem, hogy 2 naponta mosok hajat, de szulfátmentes sampont vagy co-washt használok, a sima sampon szerintem két hét alatt leszedte volna. Az árnyalata is tetszik, nekem újravevős - eddig általában a külföldi márák teljesítettek hasonlóan, de most akkor nem kell rendelgetni, postaköltséget fizetni, és várni :) 5 csillag, na!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.