Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2023. augusztus 16.

Kategória:   Hajfestékek

• Feltűnő, vibráló szín
  • Egyszerűen, a balzsamba keverve használható
  • Akár 30 használatra elegendő

5 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lilith13

2024. február 22.

ISTENI! Nekem nagyon bevált! Évekig volt platinaszőke hajam és szerettem kísérletezni különböző színekkel, így több színezőt is próbáltam már, viszont lilából ez volt a legjobb! A többivel az volt a legnagyobb gondom, hogy meleg árnyalatúak voltak, ez pedig árnyalatra TÖKÉLETES! Amikor használtam 15-20 pumpányit tettem a balzsamomba és a méretéhez képest engem jó pár hónapig szolgált. Nem hagy durván foltokat és nem is kopik túlságosan gyorsan a hajból. Ajánlom nagyon! <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

AkInImOd

2024. február 15.

A hamvas szőkére színezőt választottam, ami lilás-kékes - azt gondoltam, ez szuper lesz a szőkített hajvégeimre. Őszinte leszek: több tartósságot vártam a dobozon ígértek alapján. Használtam balzsammal keverve és önmagában is, de sokszor már a következő hajmosásnál látványosan kikopott, a rekord 2 hajmosás átvészelése volt. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

Saranhuone

2024. február 4.

A kéket használom frissítésre két festés között. Egy pumpás flakonba tettem Kallos bödönös pakolást és azzal kevertem be kb. a negyedét, míg az egész cucc élénk kék lett. Minden 2. hajmosásnál ezt használom balzsamnak, kb. 5 percig van fent, nagyon szépen visszaszínezni a hajam. Hónapok óta használom de a bekevert adagban is még rengeteg van, szerintem a kis üveg egy évig elég is lesz. Remélem nem vonják ki, mire újra kell vennem.

Megjegyzés: ezt a pasztilla dolgot én sem értem, ez folyékony termék, pipettás adagolóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 4.

Ejszakaikoboldmaki

2024. február 4.

Nagy rajongója vagyok a szürke/ hamvas hajnak, ami borzasztóan kényes és ultragyorsan kopik, ezért maradtam a szőkénél, amit hamvasítgatok, mert a sárgás vöröses beütés amúgy a rémálmom.
Ezért örültem, mikor szembejött az ice silver nevű változat a boltban, hátha ez lesz az én szerelmetes termékem...
Kallos florillum szerű folyadék, elsőre megküldtem rendesen a hajmaszkom vele, majd bő fél órát mosás előtt felkentem. Persze a gyártói utasítás nem így szól, de egyszer élünk 😀
Most 8/9-es (hamvas) szőke a hajam, érik a festés, tehát kopott is.
Leheletnyi árnyalatkülönbség lett az eredmény.
Világosabb szőkén, vagy más színű folyadék lehet működik, de sajnos nem ez lett életem jeges ezüst színezője.
Azért még töményen is teszek vele egy próbát, úgy talán van benne kraft.
(Amúgy ez nem pasztilla, folyadék,tehát csepp.)
Update:
Egészen világos szőke hajon gyönyörűen hozza a hűvös szürke árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 4.

Most 8/9-es (hamvas) szőke a hajam, érik a festés, tehát kopott is.
Leheletnyi árnyalatkülönbség lett az eredmény.
Azért még töményen is teszek vele egy próbát, úgy talán van benne kraft.
(Amúgy ez nem pasztilla, folyadék,tehát csepp.)
Update:
Egészen világos szőke hajon gyönyörűen hozza a hűvös szürke árnyalatot.

Vivenna

2023. október 16.

A képen lévő "Orchid purple" verziót próbáltam ki sötétbarna hajra. Nagyon szép lilás hajszín lett az eredmény, nyilván az alapszín miatt nem olyan, mint a képen, de nekem nagyon tetszett. Kb 3-4 mosásig bírta a szín, de utána is szépen kopott, nem foltosan. Ruhából, fehér törölközőből első mosásra kijött, mindenféle foltkezelés nélkül, bőrön se hagyott nyomot. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.