Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. november 18.

Kategória:   Hajfestékek

Intenzív színt adó tartós hajfesték beépített Vibrancy Serum-mal a maximális színmélységért, fakulásmentességért és lenyűgöző ragyogásért.

Ár: 800 Ft/db , Eladó: zberemoke
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

urania24

2022. június 18.

A színek tetszenek és sokat használtam de elkezdett iszonyat viszketni tőle a fejbőröm... sajnos hamar kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 18.

mafalda

2022. január 29.

Egy hatalmas 0!!!! Sajnálom, hogy azt nem lehet adni vagy inkább minuszt!!!!
Édesanyám évek óta festi a haját, fodrász is vagy ő maga itthon. De így még sosem járt, mint ezzel a festékkel, egyetlen egy ősz hajszálát nem fogta be, de a festés után rosszul lett, amilyen szaga volt a festéknek nem is csodálom kibírhatatlan, soha többet! A termék szó szerint semmit sem ér hajfesték ami nem festi be a hajat.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Egy hatalmas 0!!!! Sajnálom, hogy azt nem lehet adni vagy inkább minuszt!!!!

vvv

2022. január 12.

Az élénk fahéj árnyalatot vettem meg.

Pozitívum, hogy gél állagának hála nem folyik és nagyon kellemes illata van.
Negatívum, hogy nagyon nem olyan színe lett, mint amilyet ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Az élénk fahéj árnyalatot vettem meg.

Pozitívum, hogy gél állagának hála nem folyik és nagyon kellemes illata van.
Negatívum, hogy nagyon nem olyan színe lett, mint amilyet ígért.

viktoriasimon

2021. augusztus 14.

Június elején használtam az amethyst chrome- u69-es árnyalatot, viszont nekem nagyon hamar teljesen kimosódott a hajamból. Vöröses árnyalatot hagyott maga után a hajamon, de maga a viola szín teljesen eltűnt már a 4.mosás után. A hajvégeimet nem szárította, magát a hajam szerkezetét nem roncsolta, de a szín tartóssága csalódást okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

indingo

(!)
2021. augusztus 8.

Tesztelésre kaptam a Krémmánia csapatától az általam választott 10.0 angyal szőke árnyalatot, amit nagyon szépen köszönök. A festékkrémből és a színelőhívóból 60-60 ml-t kapunk, amely más hajfestékek esetében 50 vagy akár csak 40 ml. Mindenképpen pozitívum, hogy nagyobb mennyiséget kapunk a legtöbb hajfestékhez képest..A doboz tartalmaz még 22,5 ml-s tápláló hajbalzsamot, egy pár kesztyűt és a használati utasítást.. A termék összetevői közt szerepel  az aloe vera, a jojoba és a kaktusz. A festéket a kifésült és száraz, nem előmosott hajra vittem fel. A felvivőflakonban könnyedén össze lehet elegyíteni a két összetevőt és így kényelmesen és csöpögésmentesen, tincsről tincsre haladva fel lehet vinni a hajfestéket. Illata kellemes, nem bántó. Állaga miatt jól kenhető, nem folyik össze-vissza. A használati utasításban megadott 45 perc hatóidő után lemostam a festéket és megmostam a hajamat. Az ajánlott hatóidő színárnyalatonként eltér. Vizes hajra vittem fel a festékhez adott pakolást, amely egy sűrű, gazdag krém, nagyon finom illattal. A használati utasítástól eltérően hosszabb ideig 15-20 percig hagytam a hajon, majd leöblítettem. A végeredmény egy nagyon természetes, fényes és csillogó szőke árnyalat, mindenhol egységesen befogta a hajamat a festék és a hát középig érő, bár vékony szálú hajamra elég volt egy doboz belőle. A hajamat nem szárította ki a festék, tapintásra puha és selymes. A festék hozza a márkától megszokott minőséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Lina14

2021. június 29.

Nekem a bright cinnamon 7.7-es volt meg, egy intenzív vörös árnyalat. nagyon piros-vörös első mosás után, aztán válik olyan színné mint ami a képen van. Viszonylag hamar kimosódik, de fényes marad. Nem rossz festék, de nem ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.