Schwarzkopf

Ár:   €14   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Ottiilia26, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   €14
Kategória:   Hajápolók

Sűrű hajra kifejlesztett könnyed hajolaj, 100% természetes argán olajjal amely ragyogó és puha hajat eredményez. Száraz formulájának köszönhetően nem hagy nehéz ragacsos érzést a hajon, száradás után szinte észrevehetetlen.

Bradshaw

2020. január 3.

Nagyon sűrű, szinte már krémszerű anyag. 2 pumpányi adagot oszlatok el a hajvégeken. Teljesen felszívódik. Enyhe illata van. Én nagyon szeretem, mert száradás után észrevehetetlen a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

mujerconfused

2019. február 3.

A hajam szépen beszívta és jól hidratál, de nem éreztem nagy különbséget a sima Dove olajomhoz képest. Egyébként iszonyatosan sűrű, alig tudtam kiimádkozni a kis Pixis minta üvegcséből - exkluzívabb mint egy tasak, de talán jobb lett volna mégis máshogy csomagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.