Schwarzkopf

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: bjnczk, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Hajformázók

Supererős tartást adó hajlakk

• szupererős tartás
  • gyorsan szárad
  • nem ragad
  • könnyen kifésülhető

veressilona

2018. július 1.

végre egy hajlakk, ami teszi a dolgát, még a homlokomnál lévő kis forgókat is helyre tette, egyetlen hátránya hogy nehéz kimosni a hajból, de a márka micellás hajöblítő krémje ezt is megoldotta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

DSO

2017. február 15.

Azt hittem bejön az osis, mégis egy jó márka. Hát nem! Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Azt hittem bejön az osis, mégis egy jó márka. Hát nem! Csalódás.

bjnczk

2016. december 8.

Szerintem semmi pluszt nem nyújt, hiába fodrász kellékes termékről beszélünk. Egy drogériás/no-name fodrász kellékes hajlakk OLCSÓBBAN! ugyanezt tudja, sőt , talán még jobban is fixálnak.
Illata viszont kellemes. De akkor is piszok drága...mert OSIS...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Illata viszont kellemes. De akkor is piszok drága...mert OSIS...