Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Barbi-Lou, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Hajfestékek

Világosszőkétől feketéig.

• Xtra Intenzív
  • Xtra Ragyogó
  • Lehengerlően Tartós

Anita1984

2015. november 7.

Németországban szoktam venni a kékesfekete és a fekete színeket. Imádom, mert annyira intenzív és utánozhatatlan árnyalatok. Igaz nem túl tartós, de kárpótol az egyedisége. Nálam 5 csillagos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

victorika

2014. november 21.

Rengeteg árnyalatot kipróbáltam belőle, de egy ideje sehol sem találom :( Egyik szín sem okozott csalódást!

allesya5

2013. szeptember 18.

Imádtam ezt a termék csoportot. A lila árnyalatát míg ki nem vonták a forgalomból használtam... bár sajnos 3 hét után elkezdett fakulni, de mivel egy nem természetes színről van szó elnéztem, mert imádtam. Nagyon szép színe volt, mindenhol fedett rendesen.
Most ilyen fehéres szőke a hajam, imádom ezeket az extrém színeket... ha lenne kipróbálnám ezt is, biztosan megfelelne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

lunagraves

2013. május 28.

Sajnáltam amikor használtam használtam és egyszer csak eltűnt a polcokról. Nem tudom mi történt ezekkel a festékekkel, vagy miért vették ki a forgalomból. Aránylag olcsó volt és intenzív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

vador

2012. szeptember 1.

A padlizsánlilája tényleg lila volt, nem ám csak lilás fényű vöröske, hanem igazi, szép sötét lila. Anyukám használta párszor, mert nekem ilyen vagány anyukám van. :3 Jó lenne ha lenne még, nem természetes, de különleges színeik voltak, nekem pont az ilyen tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

bendee91

2012. május 22.

Én annak idején a padlizsán színűt használtam azt hiszem ebből.Vagy lehet ennek olyan nem is volt, de valamit biztosan használtam belőle.
Unokatesóm meg a vöröset, még hozzá ezeket:
http://marvin.bookline.hu/product_images/1387/O52653.JPG http://img.nejlepsiceny.cz/direct/iR/importprodukt-orig/a1d/a1d3db5381a336e91ea7d38fcc256a71--mmf250x250.jpg ezt...
Én annak idején ezt a hajfestéket szerettem a legjobban..bár sokat nem használtam, mert még csak 16-17 éves lehettem, nem is tudom, de nincsenek róla rossz emlékeim!:)
Mindenesetre fura volt látni ezt a régi hajfestéket, totálisan megfeledkeztem róla, és olyan nosztalgia szerű számomra, hogy jééé tényleg...:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Unokatesóm meg a vöröset, még hozzá ezeket:

Heli

2012. május 22.

Én ezt próbáltam belőle:
Lila melír helyett narancssárga lett a hajam, pedig szűz hajra kentem. Azóta messziről kerülöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Én ezt próbáltam belőle:

black_cico

2012. május 17.

hát nemtom, de én mai napig sajnálom, h már nincs :/ kékesfeketéje csodálatos volt, tényleg volt benne kék és tartós is, a sima feketéje meg igazi indiános mélyfekete színt adott, ezenkívül a szőkítői is jó erősek voltak és a sötét lila se volt rossz. kár érte!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

ludmilla

2012. május 12.

Nagyon erős festék, szerintem ezért is hagyták abba a forgalmazását. Egyébként szőkítésre és egyéb drasztikus változásokra alkalmas volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Barbi-Lou

2012. május 5.

Gyönyörű kékesfekete, erőteljesebb kék beütéssel, mint a többi termék kékesfekete változata!
Régebben használtam párszor. A színe gyönyörű, az ára nagyon kedvező, de még így is csak jóindulattal 3 csillag, mert a gyönyörű hosszú hajamat borzasztóan tönkretette! Vagy 10 cm mínusz lett a vége, annyira kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.