Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Wehler, Módosítva: 2013. november 11.

Kategória:   Hajfestékek

• Hajerősítő komlex-szel és Kalciummal
  • Extra intenzív, 4-6 árnyalatot világosít
  • Középszőke és középbarna közötti hajra ajánlott.

Aniko71

2020. augusztus 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Sokáig tart kihúzgálni a tincseket a sapka lyukain keresztül, végül az unokaöcsém (!) segített be, aki megunta nézni :) , de az eredmény megéri a fáradságot. Festés közben féltem, hogy túl világos lesz, mert ijesztően fehéres-sárgának tűntek a tincsek, de a végeredmény egy szép hamvas svédszőke, platinaszőke lett az előzőleg középszőkére festett világos-homokbarna hajamon, igazi nyári szín, természetesen kiszívottnak tűnik. Nem is roncsolta a hajam, nagyon meg vagyok vele elégedve, és megspóroltam vagy 15 ezret a fodrásznál. Újra fogom venni! U.i. A dobozon már nem ez a nő van, de a tartalma ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Ingi

2017. augusztus 13.

Jó ideje a természetes hajszínemmel nyomultam, világos-/középbarna (hosszú), de ismét úgy döntöttem, hogy valamit alkotni akarok vele :D
Mivel nem akartam drasztikusan az egészet befesteni, melírra gondoltam, azon belül is erre a szettre esett a választásom. 5 Euro volt, és konkrétan minden benne van, amire szükség lehet: szőkítőpor, a másik trutyi :D, kesztyű, keverőpálca, műanyag ecsetke kampós véggel (kihúzogatni a sapka alól a tincseket), kondícionáló, és még tálka, sapka is. Ennyi pénzért ez nagyon jó.
És a végeredmény is szuper lett! A hajam sem lett egyáltalán száraz, vagy roncsolt, sőt, inkább pihepuha a kondicionálótól :) Mondjuk több óráig tartott az egész, mert a hosszú hajamat kipiszkálni az icipici lyukakon át azzal az icipici kampóval nem egyszerű :D De megérte ;)
Mindenki őrültnek tartott egyébként, hogy én ezt magamnak akarom megcsinálni :DD XD De úgy gondoltam, hogy nincs egy vagyonom rendszeresen fodrászhoz járni (itt kb 100 euró lenne minimum egy alkalom...még vágni is csak magamnak szoktam jó ideje), aztán ha elrontom, akkor meg legalább tuti az én saram volt és nem volt drága sem XD

Szerintem ha minden utasítást betartotok (legfontosabb a hajatokhoz illő hatóidő!), és van egy kis affinitásotok/kézügyességetek az ilyesmihez, vagy barátnőnek/ismerősnek (persze bátorság is kell :D), akkor lesz olyan jó, mintha a fordász csinálta volna! :) Én ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Mesza

2016. november 23.

Màr új csomagolàst kapott melírozò m1 néven. Én hajam vilàgositàsàra hasznàltam az egész hajamra. Hajfestés előtt kentem fel először ezt, nagyon szépen kivilàgositotta a 6- os barna hajamat (bàr vörös àrnyalatu lett) utàna befestettem 8.0 às szőke hajfestékkel. Nagyon jò lett a végeredmény, vörös szinte teljesen eltűnt. Régòta pròbàltam vilàgosítani a hajam, ezzel sikerült 2 àrnyalatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 23.

lavender

2014. december 15.

A legrosszabb dolog, ami valaha a hajamat érte. Középbarna hajamra tettem, néhány tincs vörös, némelyik meg rikító sárga lett. Soha soha soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

nyusszkoo27

2014. november 20.

Nagyon szép szőke melírokat csinált, szinte fekete hajamból!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Nagyon szép szőke melírokat csinált, szinte fekete hajamból!!:)

regica

2014. augusztus 29.

hosszú sötétbarna hajam van nagyon utáltam,akármilyen szőőke hajfestéket tettem rá semmit nem kezdett vele:D vettem 2 doboz ilyet és szép aranybarnás hajszínem lett,és megkímélte nem úgy mint a rendes fodrászkellékes szőkitő,ettől nem lett töredezettebb mint volt:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

lengyel.biank

2014. április 12.

Én az ombre hajamat festettem újra vele. Nagyon jó, és olcsó. Szerintem ezentúl ezt használom majd a L'oreal helyett. Kicsit csípte az érzékeny bőrőmet, de ez legyen a legkevesebb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

GI85

2014. március 28.

Nem rossz. Viszont, ha külön veszek fodrászkellékesnél hozzávalókat, úgy olcsóbb és több. De megéri, könnyű használni és tényleg működik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

terke29

2013. november 11.

De örülök,hogy ez is felkerült!Évek óta magamnak melírozom a hajam.Eleinte azért,mert diákként ez volt a költséghatékonyabb,mostanság pedig mert megszoktam,és valóban szép a végeredmény.Volt a Palette-nek többféle melírozós terméke is(sapkás,fésűs,ez az ecsetes,dupla-egyszerre két színt felvivő dobozosde még pillaspirál-kefés is)lehet még most is forgalomban van mind,nem tudom,de én szeretem minden verzióját.Egyszerű,világos a használati útmutató,hozza azt a színt,amit a dobozon látsz,nem irritálja a fejbőröm,nem roncsolja a hajam,nem drága,mindíg ugyanaz a minőség,kedvező áron.Nekem bevált.Szeretem.Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.