Schwarzkopf

Ár:   880 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Nika123, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Kategória:   Hajfestékek

• Hosszantartó és intenzív szín, extra ápolás hajfestés közben és után.
  • A formula mélyen behatol a hajszerkezetbe és magába zárja a magas intenzitású színpigmenteket a fakulás elleni védelemért.
  • Heteken át tartó, hosszú színintenzitás és árnyalattól függő őszhajfedés.
  • A formula és az ápoló hajbalzsam együtt a - keratint, panthenolt és nutri-olajat tartalmazó - Tripla Ápoló Rendszerrel gondozza a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

b5bea

2024. február 18.

A Multi-care verziót használtam. A szín 12-46, természetes világosszőke. Nagyon hasonl lett a hajam, talán egy kis vöröses altónussal. Amit nem szeretek benne, hogy az ősz hajszálakat, csak részben fedi le. Az első használatot követően nagyon viszketett a fejbőröm, második alkalom után ilyen gondom nem volt. Az ára baráti, ár-értékben nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 18.

akirarn

2023. november 29.

bíborvöröset használtam, tök szép színe lett (bár kedvenc továbbra is a wellaton 77/44 ha kicsit sötétebb vöröshöz van kedvem), sajnos nagyon csípte a fejbőrömet pedig nem szokott velem ilyen történni, de kibírtam. nem éreztem túl sokkal rosszabbnak a hajamat utána. viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 29.

Mea21

2022. december 6.

Legutóbb gesztenye barna árnyalatút használtam,jól fed és tartós hajfesték.Bármelyik árnyalatot használtam nem okozott csalódást,a pár ősz hajszálamat is jól fedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 6.

izabella73

2022. október 30.

Régóta használom középbarna színben, ami inkább sötét barnának mondható.Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, ár/érték arányban jó, tartósságban sem marad alul a drágább festékekkel szemben.A hozzá csomagolt balzsam kiváló, használata utan nagyon puha selymes és fényes lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 30.

Angi21

2022. április 26.

Évek óta a Palette hajfestékkel festem a hajam, még a fodrászhoz is ezt viszem, nekem nagyon tartós, én az 1-1 zafírfekete színt használom, teljesen megvagyok vele elégedve. Szerintem nagyon jó árban is van a többi hajfestékhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

szigetizs

2021. november 17.

A 3-68 sötét mahagóni színt használtam sötétszőke hajra, és sajnos többet sikerült a hajtövekre felvinnem mint a végekre, így ott lilás, természetellenes árnyalata lett. Ez az árnyalat csak 3-4 mosás után kezdett eltűnni, szerencsére 6 mosás után már teljesen eltűnt a lilás fénylés. Így a 8. mosás körül már természetesnek hat, kicsit kopott is, de a szőkített hajvégeken is jól tart, egyenletesen kopik mindenhol. Sajnos az én ízlésemnek túl vöröses, azt hittem barnásabb lesz, de szinte teljesen sötétvörös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Lina14

2021. október 16.

8-77 világos réz árnyalatot vettem meg, igazi répavörös, nagyon jól tart és gyönyörű fénye van 2 hónap után is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

tassyjudit

2021. április 8.

A trüffel színűt használom a sötétbarna hajamra, megfelelően takarja az ősz hajszálakat, nem mű hatású, nem szoktam az egész hajam bekenni, így természetesnek tűnik a festett hajam. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Miruska

2021. február 6.

Le volt akciózva, ezért a drágábbik Palette helyett ezt vettem meg, 6-99-es intenzív ibolya színben. Nagyon jó lett a színe, nem szárította a hajam. Azt hiszem ennyi pénzért (főleg akciósan) simán ezt fogom használni, mert nem rosszabb, mint ami kétszer ennyibe kerül. Nem csípett, még a szaga sem volt annyira marós, s festés után nem viszketett a fejem. Nagyon bízom benne, hogy az ősztakarása is tartós lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Tigrisliliom

2020. október 1.

Többször használtam már az Intenzív ibolya árnyalatot. Ahogy előttem is írták már, tényleg kicsit sötét, de az én hajam amúgy is sötét, ritka az a festék, ami pont az az árnyalatot hozná, ami a dobozon van. Amúgy elég korrekt kis hajfesték, nem roncsolja a hajam, tartósság szempontjából nem egy nagy eresztés, de elfogadható, az ősz szálakat jól fedi. A világosabb árnyalatokról viszont azt hallottam, nem igazán jók, de erről nincs saját tapasztalatom. Az ára is egész jó, bár én már festettem ennél olcsóbb hajfestékkel is a hajam, jobb eredménnyel. 3 és fél csillagot adnék rá, de mivel nem lehet, a hibái ellenére megkapja tőlem a 4-est főleg azért, mert úgy vettem észre, tényleg kíméli a hajat, nem törik, nem szárad tőle és ez nekem nagyon fontos szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 1.