Schwarzkopf

Ár:   880 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Nika123, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Kategória:   Hajfestékek

• Hosszantartó és intenzív szín, extra ápolás hajfestés közben és után.
  • A formula mélyen behatol a hajszerkezetbe és magába zárja a magas intenzitású színpigmenteket a fakulás elleni védelemért.
  • Heteken át tartó, hosszú színintenzitás és árnyalattól függő őszhajfedés.
  • A formula és az ápoló hajbalzsam együtt a - keratint, panthenolt és nutri-olajat tartalmazó - Tripla Ápoló Rendszerrel gondozza a hajat.

Tigrisliliom

2020. október 1.

Többször használtam már az Intenzív ibolya árnyalatot. Ahogy előttem is írták már, tényleg kicsit sötét, de az én hajam amúgy is sötét, ritka az a festék, ami pont az az árnyalatot hozná, ami a dobozon van. Amúgy elég korrekt kis hajfesték, nem roncsolja a hajam, tartósság szempontjából nem egy nagy eresztés, de elfogadható, az ősz szálakat jól fedi. A világosabb árnyalatokról viszont azt hallottam, nem igazán jók, de erről nincs saját tapasztalatom. Az ára is egész jó, bár én már festettem ennél olcsóbb hajfestékkel is a hajam, jobb eredménnyel. 3 és fél csillagot adnék rá, de mivel nem lehet, a hibái ellenére megkapja tőlem a 4-est főleg azért, mert úgy vettem észre, tényleg kíméli a hajat, nem törik, nem szárad tőle és ez nekem nagyon fontos szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

alka003

2020. június 26.

A sötétszőkét vettem meg, és semmi eredmény. A barna hajam fényesebb lett, semmi más. A sötétebb színek viszont nagyon jól működnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

pirospipacsocska

2020. május 24.

A legjobb hajfesték,amit eddig használtam.Egyetlen hibája,amit több embertől hallottam már,hogy az árnyalatai sötétek.Nem azt a színt kapjuk,mint ami a dobozon van. 😁Az én esetemben is például: amit én használok,N4 világos barnát,sötét barna lesz a végeredmény.De egyébként tökéletesen elfedi az ősz hajszálakat,nem roncsolja a hajvégeket.Könnyű a festék felvitele,nem folyik.Tőfestésre elég fél tubus.Én 5 hetente szoktam festeni a hajam,addigra bújnak elő az ősz hajszálaim újra. 😁És az ára is kedvező,650 Ft.Nekem bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Asianlover

2020. április 1.

Tökéletesen elégedett vagyok ezzel a festékkel. Rajtam tényleg tartós, már 3. alkalommal használtam a W5 Nugát árnyalatot. Folyamatosan ereszti egy picit a színét, de más hajfestékekhez képest még így is rendkívül tartós. Nem is szárít rommá, az őszülést is megfelelően fedi, az ára is kedvező. Be fogok tárazni belőle rendesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

Masnuci

2019. április 25.

Hatalmas csalódás! Mondjuk azt eddig is tudtam, hogy a Palette nem egy megbízható a színhűség terén, ne de ez azért túlmegy minden határon! Az N5 sötétszőke árnyalatot vettem és a szép világosbarna hajam olyan sötétbarna lett, hogy már feketének is elmegy. Azt hittem elsírom magam a végeredmény láttán! Most mehetek leszedetni a festéket. Soha az életben nem veszek több Palette terméket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

krisztina92

2019. március 21.

Nem ajánlom ezt a hajfestéket senkinek. 1000 forintért vettem a Dm-ben, bár ne tettem volna. Zafírfekete árnyalatot választottam. Festés után nem volt vészes a szín, de eléggé matt, fénytelen volt a hajam. Évek óta fekete vagyok és régebben is vettem egyszer vagy 8 éve palette-t és akkor sem volt jó. A barátnőm legutóbb rábeszélt erre a fajtára, hogy most már tök jók lettek és milyen tartósak. Hát, khm. Tartóssága 0, 1 hét után kikopott full xd, a szín se szép intenzív ragyogó. Az időt sajnálom csak amit ennek szenteltem mivel magamnak festem mindig. Nagyon gáz. Egy színező tovább tart de komolyan. Vicc, hogy a feketétől baromi nehéz megszabadulni ez meg ledobja pár nap alatt. 1 csillag jár a balzsamért ami a dobozban van. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.