Schwarzkopf

Ár:   880 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Nika123, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Kategória:   Hajfestékek

• Hosszantartó és intenzív szín, extra ápolás hajfestés közben és után.
  • A formula mélyen behatol a hajszerkezetbe és magába zárja a magas intenzitású színpigmenteket a fakulás elleni védelemért.
  • Heteken át tartó, hosszú színintenzitás és árnyalattól függő őszhajfedés.
  • A formula és az ápoló hajbalzsam együtt a - keratint, panthenolt és nutri-olajat tartalmazó - Tripla Ápoló Rendszerrel gondozza a hajat.

Masnuci

2019. április 25.

Hatalmas csalódás! Mondjuk azt eddig is tudtam, hogy a Palette nem egy megbízható a színhűség terén, ne de ez azért túlmegy minden határon! Az N5 sötétszőke árnyalatot vettem és a szép világosbarna hajam olyan sötétbarna lett, hogy már feketének is elmegy. Azt hittem elsírom magam a végeredmény láttán! Most mehetek leszedetni a festéket. Soha az életben nem veszek több Palette terméket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

krisztina92

2019. március 21.

Nem ajánlom ezt a hajfestéket senkinek. 1000 forintért vettem a Dm-ben, bár ne tettem volna. Zafírfekete árnyalatot választottam. Festés után nem volt vészes a szín, de eléggé matt, fénytelen volt a hajam. Évek óta fekete vagyok és régebben is vettem egyszer vagy 8 éve palette-t és akkor sem volt jó. A barátnőm legutóbb rábeszélt erre a fajtára, hogy most már tök jók lettek és milyen tartósak. Hát, khm. Tartóssága 0, 1 hét után kikopott full xd, a szín se szép intenzív ragyogó. Az időt sajnálom csak amit ennek szenteltem mivel magamnak festem mindig. Nagyon gáz. Egy színező tovább tart de komolyan. Vicc, hogy a feketétől baromi nehéz megszabadulni ez meg ledobja pár nap alatt. 1 csillag jár a balzsamért ami a dobozban van. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.