Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. november 26.

Kategória:   Hajfestékek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AngyalRoka

2017. október 14.

Ez volt az első színezó amit próbáltam. S bár elsőre a piros árnyalat csodálatosan megfogta, nagyon száraz lett tőle a hajam. Nem beszélve arról, hogy kimondottan rossz, vegyszer szaga van. Ezek után egy mosás és vége is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

villo1

2017. augusztus 20.

Nekem régen nagyon sok színezővel volt festve a hajam, de én ezzel teljesen meg voltam elégedve.
Annyi, hogy először én halványabbra szerettem volna mert egy videóban egy leányzó rose gold hajszínt varázsolt egy ilyen lilából.
Úgyhogy egy borsószemnyit tettem először balzsamba de alig fogta be, úgyhogy második körben már nem voltam annyira óvatos és belenyomtam vagy 10 borsószemnyit és nagyon szép lilás rózsaszínes lett a végeredmény! Szépen befogta és ahhoz képest, hogy kétszer is egymás után rámentem nem lett tőle sprőd mint a régi színezőktől. Nekem nagyon tetszik bár kezdőknek kissé nehéz lehet először, mert kis kísérletezést igényel! Azt javasolom aki bizonytalan először csak néhány tincsen nézze meg!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

FruzsiLiptak

2017. június 15.

Szinte fehér hajra kenve is alig fogta be... és az a kis szín is rettentő hamar (1-2 hajmosás után) el is tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Zsepi88

2017. február 24.

Rengeteg fajta színezőt,festéket kipróbáltam már mindenféle fodrászkellékestől vagy internetről vásárolván. Megláttam egy ilyet a drogéria polcain, na mondom egy ilyen neves márkájú hajszínező végre elérhető közelségben...a türkiz árnyalatot vásároltam meg, reményekkel telve vittem fel a leszívatott hajvégeimre. De sajnálatosan szó szerint nulla a végeredmény,egyáltalán nem fogta be. Talán egy eredeti világos szőke hajon jól mutat és hozza a várt eredményt. :( Úgyhogy inkább visszatértem a jól bevált színezőimhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

kangala97

2016. december 11.

TELJES PÉNZKIDOBÁS!! régóta festem a hajam több márkát, színt is próbáltam de ez az eddigi egyik legnagyobb csalódás! Melírcsíkokat fektettünk (akartunk!) Előszőkítettünk, rajta hagytuk nem hogy harminc de kb 40percig is és valami borzalmas! Első öblítés után rengeteg szín eltűnt, nem is az az árnyalat inkább ilyen koszos moszatszín (az eredeti türkiz helyett) arról nem is beszélve hogy nem is fogta be sok helyen ott se ahol be festettem, jó alaposan! Teljes pénzkidobás nem ajánlom senkinek aki olyan színt szeretne vagy legalább hasonlót mint a dobozon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

alexaa87

2016. december 8.

Akkor jöjjön egy kis pozitív tapasztalat is...szőke hajamra kentem fel a purple punk árnyalatot és kb egy óráig hagytam fent...szép lila színt kaptam ami minden mosással kopik egy kicsit de mégsincs igénytelen hatása.Azt kaptam amit ígért

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

plesovszkibogi

2016. június 26.

Nem először festem a hajam, és mivel nem olcsó hajfesték, arra számítottam hogy ha nem is legalább az ígért színeredményt kapom, no nem vagyok naív, de legalább valami megközelítőleg hasonlót. De nem. Az előszőkített hajam nem hogy nem kék, nagyon halvány zöldes lett, de az is alig maradt meg benne, a hajam nagy részét be sem fogta, fényben csak a hajtövemen látszik meg a szín! Azért kérem, 1600 forintért nem ezt várná az ember, pláne hogy nem névtelen márkáról van szó. Sajnos ez egy nagy nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

fici

2016. május 6.

durva, hogy szó szerint nulla színeredmény ennyi pénzért :) mintha be sem festettem volna , ilyet még nem tapasztaltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

szaboka79

2016. február 23.

Egy hónapja kék és lila tincseket húztunk vele a melíromba. 2 naponta mosom, duplán samponozva, még mindig látszik. Jó, hogy 15 mosást ígér! Mostmár elég belőle, de hogyan szedjem ki...?! :-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

fanni413

2016. január 20.

Közel 10 éve festem kékre a hajam, ez a termék az egyik kedvencem lett. Félve vettem meg először, de mivel a városban pillanatnyilag sehol nem volt kék hajszínező, úgy voltam vele, hogy inkább ez, mint hetekig várni másra.
Minden hajszínezőt frissen mosott hajra használok, mégpedig úgy, hogy csak samponnal mosom a hajam, balzsamot ilyenkor nem használok, majd megszárítom a hajam, és csak ezután kenem fel a színezőt. A hajam természetesen elő van szőkítve. A hajamra zacskót húzok, és hagyom pácolódni pár órát. Ezt is így használtam, évek óta hatásos a módszer a színelőhívó nélküli színezőkhöz (tapasztalatom szerint ezek sokkal jobban fognak, mint a színelőhívós termékek). Az állaga sokkal-sokkal sűrűbb, mint az eddig használt színezők, így kicsit tovább tartott beledolgozni a hajamba. Az illata kellemes, a bőrömről könnyen lejött (már-már ijesztően könnyen).
Zacskózás után szokás szerint tettem a dolgom, nem is nagyon figyeltem az időt, de 2 órát biztos volt a hajamon a cucc.
Szokás szerint langyos vízzel mostam le, és ekkor használtam balzsamot is.
Hajmosásnál ( heti 2-3 alkalom) folyamatosan ereszt a színéből, de egy hónap elteltével is határozottan kék a hajam, bár most már van egy kicsi zöldes beütése, de nem az a tipikus vállalhatatlanul kikopott izé.
Nekem megéri az 5*-ot, több színezőt lazán lekörözött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Szokás szerint langyos vízzel mostam le, és ekkor használtam balzsamot is.
Nekem megéri az 5*-ot, több színezőt lazán lekörözött.