Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. november 26.

Kategória:   Hajfestékek

Ashildr

2016. január 20.

Borzalmas, rettenetes, hatalmas csalódás.
A türkiz színt vettem meg, alap szőke hajra festettem. Már festés után is csak foltokban fogta be a hajam. Első mosásra pedig gyakorlatilag semmi nem látszik.
Nagyon csalódott vagyok, csak pénzkidobás ez a termék, semmi más...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

Borzalmas, rettenetes, hatalmas csalódás.
Nagyon csalódott vagyok, csak pénzkidobás ez a termék, semmi más...

nikita

2015. november 27.

Konkrétan mindent megfogott, kivéve a hajamat. Bőrömet, tölölközőt, csapot. Valami rossz vicc lehet csak ez a termék. az elődje remek volt (xxl), ez semmire sem jó, 1500 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 27.

kelly7dy

2015. november 17.

A DM-ben vásároltam amikor megláttam. Engem olyan boldogság töltött el, hogy ilyet ritkán érzek. Régen ( Amég nem Live color , hanem sima Palette xxl color ) néven futott csak ezt használtam. Az emberek leszólítottak az utcán, hogy nekem mennyire gyönyörű a hajam és a színe! Stb.... szóval sajnáltam amikor itthon megszüntették, hivatkozva arra, hogy szilikont tartalmazott. ( Németországban a mai napig kapható ). Szóval az árát egy kicsit sokalltam, mert olyan 2000 ft körül van egy dobozzal ( 1980 ft volt azt hiszem ) azóta levitték az árát. Nekem két doboz kell, mivel hosszú és dús hajam van. A vörös árnyalatot vettük meg anyuval, ő beszélt rá, mert én ennyit nem szívesen adtam volna érte. És most jön az " ezt kaptam négyezerért" story. Kibontom otthon, izgatott vagyok, hogy vééééégre milyen jó, újra "gyönyörű" hajszínem lesz. Erre jön a hideg zuhany: Nincs színelőhívó.....?! ( Tudtam, hogy hajszínező nem pedig hajfesték, de akkor is .... hol a szín előhívó? ) Hm.... a használati utasításban aztán megkaptam a kérdésre a választ. Nincs. Ezt csak úgy kinyomod a tubusból és egyből a hajadra kened. Vársz 20 percet , majd leöblíted és kész. A színe gyönyörű kb a negyedi hajmosásig. Aztán elkezd kopni. Lenövést/ őszhajat egyáltalán nem fed! Szóval ez a termék szín élénkítésre kitűnő, de nem ennyiért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.