Schwarzkopf

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: AstroSue, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Öblítést nem igénylő hajápoló, mely védi a színezett hajat a kifakulástól és a hőtől.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Írisz

2017. június 12.

Semmit,szó szerint semmit nem tesz az Èn szőkített száraz hajammal.Talán mèg picit szárazabb is a hajam tőle.Nedves és száraz hajon is próbáltam,de nem vált be sehogy.Nagy csalódás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.