Schwarzkopf

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: AstroSue, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Hajápolók

Kristálytiszta, könnyű fény-szérum festett és színezett hajra. Azonnal ragyogóvá teszi a hajat és védi a színét a kifakulástól.

viszvirag1

2019. július 24.

Szuper kis hajfény.
A hétköznapokon ha eszembe jut reggelente bekenem vele a száraz hajam és kicsit rendbe rakja! Hamar beszívódik, nem nehezíti el a hajvégeket, de kevésnek érzem száraz - festett hajon, viszont gyorssegélynek teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Szuper kis hajfény.

Eruska

2018. február 18.

Finom illata van és nagyon fényes tőle a loboncom. A hajvégekre szoktam tenni, hajmosás után, szárítás előtt és amióta ezt a termékcsaládot használóm látványosan csökkent a töredezés. Én a termékcsalád több darabjával együtt használóm (sampon, kondicionáló, pakolás, spray), így elég jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

oaxaca

2016. június 29.

Ez valami hihetetlen jó! Hosszú hajam van, a vége szőkített, arra a részre szoktam csak kenni. Bár én 4 euroér vettem, de kezd elfogyni (1 év folyamatos használat után) biztos meg fogom venni teljes áron is. Az illatát is imádom, vaníliás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.