Schwarzkopf

Ár:   3970 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Kategória:   Hajápolók

• Segít megelőzni a töredezett hajvégek kialakulását
  • Lezárja a töredezett hajvégeket
  • Szelídíti a hajat és begöndörödés elleni védelmet biztosít
  • Simává és lágy tapintásúvá teszi a hajvégeket

kivike

2020. január 5.

Nekem nem jönnek be az öblíés nélküli balzsamok, így ez a termék sem tetszik. Száradás után zsíros tapintású lesz a hajam, pedig alapból nem zsírosodik gyorsan. A hajvéggel sem csinál semmit, ugyanolyan szálkás marad, mintha nem tennék rá balzsamot. Adok neki még egy esélyt úgy, hogy kiöblítem, hátha így jobb hatást érek el. Az illata jó, ezért kap 2*-ot 1 helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

lenochka

2019. december 26.

Már az első használat után érezhetően puhább és selymesebb a hajam tőle. A hajvasaló miatt roncsolódott hajvégeket már az első használat után helyrehozta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.