Schwarzkopf

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: kmisi94, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes és hosszantartó tartást, de mégis újraformázható frizurákat biztosít. Közepesen matt végeredményt garantál. 6-os erősségű.

kmisi94

2018. július 20.

Számomra borzasztó termék. A taft irresistible powert szerettem volna kiváltani valami erősebbel, az 4-es erősségű ez pedig 6-os.
Hát ez fele annyira se tart mint az irresistible, cserébe olyan állaga van mintha felöntötték volna egy jókora adag faragasztóval, nyálkás ragadós tapadós épphogy a hajamba kenem már össze is ragad a fenébe a fésű sikítva megy benne szinte esélytelen a felkenés után még kicsit igazgatni a hajat, de tartása az nincs neki, órák után a hajam össze vissza szétesik és úgy néz ki mint a szőr/hajcsomó amit a fürdőkád lefolyójából szedünk ki takarításkor. Én nem ajánlom, ha viszont egy király polcot akarsz összeragasztani akkor tuti cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.