Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: kmanu, Módosítva: 2018. május 10.

Kategória:   Hajformázók

Hosszan tartó hajformázó krém matt végeredménnyel.

bettiii

2019. november 15.

A párom vette magának hajformázáshoz, de olyan jól tartott neki egész nap, hogy kipróbáltam én is. Állagra első blikkre nekem nagyon furcsa volt, de elég egy csipetnyit az ujjra kenni és eloszlatni a hajon, úgy nem hagy zsíros és ragacsos érzetet. És voilá nekem is sokáig tartotta a tincseimet, nagyon elégedettek vagyunk vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

umpalumpa

2019. május 13.

Megint véleményolvasás nélkül vettem valamit. Eső után köpönyeg-elolvastam és megijedtem.
Kevés tapasztalatom van még a kenőccsel, de az említett durva összeragadást nem érzékeltem. Igaz, nagyon picit szoktam szétoszlatni az ujjaim hegyén és gyorsan belemasszírozom, gyúrom és nyomkodom a hajamba. Az tuti, hogy gyorsan szárad. Tégelyből kivéve még krémes, mire elkezdem bedolgozni, már érzem, hogy kezd rászáradni az ujjaimra. Szóval fénysebességgel kell ügyködni.
Az illata nem tolakodó, citrusos-hajápolós, nekem tetszik.
A tincsesség, amit el akartam érni, sikerült. Tudok kicsit után-formázni is, de ebben még kezdő vagyok. Egy kis tartást is ki lehet csikarni belőle, úgy értem frizura-emelést.
Ki fogom próbálni kicsit nagyobb mennyiségben (eddig nem mertem), mert most rövid a hajam és talán többféle textúrát és formát ki tudnék hozni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Az illata nem tolakodó, citrusos-hajápolós, nekem tetszik.

kmisi94

2018. július 20.

Nekem is hasonló véleményen van mint az előzőnek, bár nem annyira borzasztó. Nekem is a hajam szépen önálló életre kel és bizonyos tincsek elkezdenek erre arra amarra pozicionálni. Nagyon ragadós tapadós de még sincs semmi rendes tartása. Ha már belekötött a hajba akkor az ott marad míg ki nem mosod, a fésűt felejtsd el a haj összeragad tőle durván. A Clay termékeknek pont nem ilyennek kell lennie hanem adni egy jó tartást mégis természetes hatást kelteni, nem pedig olyannak lenni mint a 3 éves gyerek aki a gyurmát a hajába kente mert ez olyan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

megyerig

2018. május 28.

Gondoltam adok neki egy esélyt, hátha sikerül egy olcsóbb American Crew utánzatot készíteni, de teljes pénzkidobás. 😔 Erős tartást ígért a márka, de sajnos hajhabbal sem sikerült ezt hozni. Hullámos lett tőle a hajam és több hajtincsem is kiállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.