Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: NAPO, Módosítva: 2019. november 20.

Kategória:   Hajformázók

• Kasmír tapintást adó, mega erős hajlakk kifejezetten száraz é megviselt hajra-
  • Hosszantartó tartás ragadás és maradványok nélkül.
  • Segít megvédeni a hajat a kiszáradástól anélkül, hogy elnehezítené azt.
  • A minden időjárásnak ellenálló formula védi a hajat a párától, a repülő szöszöktől, az UV-sugaraktól & a szennyeződéstől.

Ár: 650 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Óbuda ,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!