Scitec Nutrition

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita11kocsis, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

A Króm résztvesz a Makrotápanyagok normál anyagcseréjében, valamint hozzájárul a normál vércukorszint fenntartásához.

Összetevők: Dikálcium-Foszfát, Mikrokristályos Cellulóz, Kroszkarmellóz, Növényi Sztearinsav, Szilicium-Dioxid, Növényi Magnézium-Sztearát, Króm(Iii)-Pikolinát

zenya

2015. július 17.

Kíváncsi lennék hol vetted 1200 Ft-ért? Legolcsóbban 1670 Ft-ért lehet webes rendelésel hozzájutni, ehhez jön még a posta.Egyes üzletekben 1700 Ft, de inkább
felette van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 17.

felette van.

bogczi

2015. május 15.

A páromnak vettem első körben, mert olcsó, a márka meg megbízható, rengeteg terméküket használom, évek óta. Neki vércukor gondjai vannak, de ez szépen optimalizálja, nem csapong a vércukorszint, így nincs folyton éhségérzete. Én is kipróbáltam ennek hatására, szépen használ nekem is, pedig nem fogyózom, csak össze-vissza kajálok sokszor, stresszelek is, ez segít, hogy ezektől függetlenül ne csapongjon a vércukrom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Rita11kocsis

2015. május 3.

5 kg-tól szerettem volna megszabadulni, más táplálékkiegészítők nem használtam. Aki fogyókúrázott már tudatosan annak nem kell bemutatnom jótékony hatásait. A króm optimalizálja vércukorszintedet - minek hatására csökkenni fog állandó éhségérzeted is -, felgyorsítja szénhidrát-anyagcserédet, fogyasztásával továbbá magas vérnyomásodat is normál tartományba terelheted. A szerves krómot a szervezeted könnyen befogadja, így nem tapasztalhatsz majd semmiféle mellékhatást. A javasolt napi mennyiség egy tabletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.