Seacret

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nutooka, Módosítva: 2013. február 6.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Fürdőtermékek

sailorluna

2018. szeptember 7.

régebben kaptam, de minek. nagyon durva szemcséi vannak, tehát érzékenyebb, vékonyabb bőrre nem ajánlom. nagyon olajos réteget hagyott bőrömön, a tusfürdő sem hozta le. és ez ilyen drága? pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

ildiann

2015. december 2.

Nekem óceán illatban van meg, ami nagyon finom! A benne lévő radírozó sódarabok mérete nekem pont megfelel és az olaj kiváltja a testápoló használatát is és tényleg sokáig elég, már kb. fél éve van meg, de szinte még tele van, bár csak hetente 1x használom. Az ára tényleg elég húzós, de egyszer megéri szerintem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

fdori

2015. november 20.

Én imádom. A bőröm utána nagyon selymes lesz. Már évek óta használom és nem is merek mást kipróbálni, mert ebben már megbízom és tudom, hogy mennyire jó. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

nikolettnikole

2015. október 5.

Engem is ugyan úgy mint a többi "ártatlan" embert leszólítottak , és mivel pont akkor kellett nekem egy testradír így megvettem. Az elején még szokatlan volt- előtte soha nem használtam hasonló terméket-, de aztán megkedveltem, nagyon nól radírozott kifejezetten szerettem hogy ilyen durva mert nekem ere szükségem van. Még talán a narancsbőrömön is enyhített kicsit . Aztán eltelt egy év kb és teljesen megváltozott, az állaga olyan let mint ha az oljaok beszívódtak volna a sóba, az illata ami nekem pont a mézes volt, már egyáltalán nem hasonlított az eredetire, sőt !!! Olyan mint ha elkezdett volna bomlani nagyon rossz szaga lett és ez a bőrömbe is beszívodott. Szóval lemondtam róla . Nekem az árát nem érte meg , vannak jobb, megfelelőbb kiszerelésű, olcsóbb termékek is .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Mandel

2014. február 13.

Én óceán illatban vettem, nagyon friss, tartós illata van, néha még napközben is érzem magamon. Örülök annak, hogy olajos, mert így már utána nem is kell testápolót használnom. Az ára sajnos nagyon húzós, emiatt többször nem veszem meg valószinű.
Kifundáltam, hogy házilag sokkal olcsóbban elő fogom ezt állítani, mégha nem is lesz ilyen isteni illata.
Az ára miatt adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

Az ára miatt adok neki 4 csillagot.

kangamama0.0

2013. április 1.

Én az ekcémás kezemre használtam, csodás. Nem szárít, mint a rendes kézmosók, de nem is olyankörülményes, mint a gyógyszertári mosakodókrém. Azótaa arcra is használom és nagyon bevált. Kár, hogy ennyire iszonyatosan drága :( Bár lehet, hogyha kicsit ügyesebben alkudozom, akkor olcsóbb is lett volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

nutooka

2013. február 13.

Ez a legdrágább bőrradír, amit valamit használtam, de nagyon meg voltam vele elégedve! Könnyü használni, jól radíroz utána a bőr pihi-puhi. Holt-tengeri só van benne, de olajas is egyben, és az illatta nagyon jó! Én csak arcra használtam, de az egész testre lehet. Mindenkinek ajánlom és ha csak arcra használódik elég sokáig kitart. Csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.