Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Egyéb

Polírozó és reszelő a Holt-tenger ásványaival. A márka szettjében kapható, tökéletes manikűrt lehet vele készíteni percek alatt, tartósan szuperfényes felületet políroz.

Fujituli

2019. szeptember 4.

Abszolut termekbarat, mert vegtelenhosszu garanciaja van. Hosszu korom felserti a vegso fazist, nemegyszer megtortent velem. A kialakitasa lehetne keskenyebb. Azonban a vegeredmeny.... gyonyoru

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

umpalumpa

2018. december 29.

Nekem nagyon tetszik ez a tömböcske. Szívesen használom, nem rendeltetésszeren, csak nagyon ritkán 1-1 pici helyen, ha felválik a körömlemez. A "durvább"reszelők után tisztázom ezzel a széleket, a sorját. Először a kék, majd a szürke felével. Ha nem vagyok rest ezzel befejezni a formázást, akkor kisebb eséllyel szakad be a körmöm a hétköznapokban, mert a körömvégek a lehető legsimábbak lesznek. Mivel kis felületét koptatom, ezért, amit vagy 8 éve kaptam, még mindig használható. Hihetetlen, de komolyan így van.
Vajon még mindig ingyen kicserélik a Seacret- standoknál a reszelő/polírozó részeket? Még sosem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

googles

2018. december 27.

Ilyet is probaltam, poliroz, de valoban furcsa ez a tukmalas meg az arazasi politikajuk.

A Body Shopban ugyanilyen polirozo teglacskat lehet kapni magaban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

A Body Shopban ugyanilyen polirozo teglacskat lehet kapni magaban.

rekav11

2018. december 27.

Amikor a standnál polírozták vele a körmeim, lenyűgöző lett az eredmény. Annyit áradoztam róla, hogy karácsonyra kaptam is egy csomagot (testápoló, kézkrém és ez a csoda. A testápoló és a kézrém nagyon jó!) Ez nem most volt, hanem vagy 6 évvel ezelőtt. Aztán én magamnak sosem tudtam olyan szépre megcsinálni. Nagyon picit segít, de melós és nem sok eredménye van. Nem tudom, én csinálok vmit rosszul vagy más az, amit a standnál használnak és más az, amit megveszel (de nem szeretem az ilyen összeesküvés-elméleteket), de vmi nem kerek. Ha a standnál kapott eredményt néznem, akkor 5 csillag, amit én itthon el tudok vele érni, az nem sok semmi (pedig többször cseréltettem a kis téglatesten lévő "cuccot"), ezért csak 2.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Bettu

2017. július 12.

Már elég régóta megvan, lassan cserélni is kéne a lapjait. Egy időben rendszeresen használtam, olyan hatást keltett, mintha átlátszó lakk lenne a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Black Fairy

2017. március 31.

Én vagyok a marketinges álom szerintem, mert engem könnyű megfogni minden hülyeséggel - ha van időm, szívesen végighallgatom, mivel akarnak "levenni a lábamról" (vagyis mivel próbálják lenyúlni a pénzemet)...
Szóval megálltam itt is, egy szörnyen kedves és segítőkész fiatalember magyarázta, hogy mi mire jó, és mivel most volt a szülinapom, és sose volt ilyen termékem (vagyis...Konad körömpolírozót használtam eddig, de az nem túl sokat ért - semmit egészen konkrétan - illetve előtte volt gépi polírozóm is, de az se vált be), szóval egész könnyen megvehető voltam...Anya szülinapomra kifizette a szettet (testápoló, körömreszelő, körömolaj, és ez a csoda), hazajöttem, rögtön ki is próbáltam...
És...wow...elképesztő...olyan szép fényes a körmöm, mintha áttetsző lakkal lenne lekenve, a barázdák teljesen eltűntek, és olyan jó érzés dörzsölni (mert teljesen egyenes a felülete), hogy le se bírok szállni róla...
Két dolgot nem értek a körmeimet nézve: 1 hogy tudtam eddig enélkül a termék nélkül élni?! és 2 hogy tudják 6000 forintért eladni?!...abszolút csodaszer lenne, de az árát sokallom - vagyis gyönyörű az eredmény, de ennyiért? Annyira azért nem hiányzott...

Egyébként nekem is mondták, hogy ha elhasználódott, vigyük vissza, és ingyen cserélik a lapokat rajta - vidékiként nem tudom, ezt hogy fogjuk megoldani, de van pesti rokonunk, szerintem majd ráküldöm - közületek valakinek van ezzel az ingyen csere dologgal tapasztalata? (Vagyis tényleg kicserélik rajta a lapot?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Evelin123

2017. január 9.

Ár-érték arányt tekintve egyáltalán nem ér annyit, amennyiért vesztegetik, gyakran kell cserélgetni a lapokat is rajta, amiből nem adtak csak egyet mindegyikből, elméletileg bármikor adnak újat, ha oda megyek ( Erre kíváncsi leszek.)
Egyébként a nem gépi polírozók között talán a legjobb..
Ennyi pénzért jobban megéri egy gépi polírozó készlet szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Egyébként a nem gépi polírozók között talán a legjobb..
Ennyi pénzért jobban megéri egy gépi polírozó készlet szerintem.

Juccimo

2016. május 1.

Ajándékba kaptam szettben, egy átlagos polírozó volt kb. két hónapig, amíg el nem kopott... nem vettem észre, hogy szebb lett volna a végeredmény, mint az essence polírozómmal, szóval szerintem semmi extra, de persze lehet, hogy én voltam ügyetlen. Mindenesetre jól hangzott, hogy kopás esetén kicserélik a lapokat ingyen, igen ám, de mikor felkerekedtem, hogy akkor megkeresem a standjukat a plázában, az info pultnál közölték, hogy a bolt megszűnt. Én nem tudom, hol lehetne még kapni a termékeket, a neten nem sok mindent találtam magyarul a márkáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

KuliKali

2016. január 13.

Hasznos kis cucc. Nagyon fényesre políroz,de nem valami tartós,és már olyan régóta megvan,hogy el is kopott az érdesebb felülete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

krekuci

2015. december 15.

6000 forintért vettem a Westendben a csomagot. Nem kis összeg, de valóban nagyon jó minőségű termékekről van szó. Ahogy az olaj és a krém, ez is csúcsszuper, elképesztően fényes lesz a körmöm, ha mindhárom részt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.