seaNtree

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. május 18.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A 9 különböző szinkombináció mindenki es bárki számára lehetővé teszi a vonzó szemek kiemelését. A szinek jól variálhatóak egymással.
  • Érzékeny szemekre is használható. Ásványi olaj es parabén mentes.
  • Egész napos fedés, gyöngyház fény.
  • Highlighter funkciót is betölthet.
  • Vizzel keverve is használható, krémes állagú szemfestékként.

Szinvariációk: barna, rózsaszin + barna, lila + barna

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tdobos

2017. május 7.

Sok szo esik a blogon a koreai kremekrol, de dekorkozmetikumokat nem nagyon latok, pedig azok is siman felveszik a versenyt az europai tarsaikkal, abbol is a magasabb minoseg kepviseloivel. Nekem eddig ez a szemfestek paletta es egy lip mousse van a koreai palettabol es mindketto kivalo minoseg, egybol szerelem lett es nem okozott csalodast.
Ezt a szmfesteket egyszeruen imadom. Ugyan nem tartozik a legolcsobb kategoriaba, de gyonyoruen pigmentalt, egesz nap a helyen marad csomosodas nelkul. Nekem a lila-barna verzio van meg. Mar regota kerestem a tokeletes lilas arnyalatot es azt hiszem eddig ez a befuto nalam. Tenyleg szep gyongyhaz fenye van. Annak, aki nem kedveli a matt szemfesteket, de nagyon csillogot sem akar, tokeletes valasztas. A fedel alatt belul egy plussz felhajthato kis fedel vedi a festeket es a teljes fedel alatt tukor van benne. Mar a kinezet, tapintas es anyaghasznalat is minosegi erzet benyomosat kelti. Nem mellekesen mind a harom kulonbozo arnyalat irto cuki csomagolasban jon, amitol egybol jobb kedvem lesz reggelente :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.