Sebamed

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2013. január 23.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás dezodoráló hatású - Alumíniumsók felhasználása nélkül gyengéd ápolás az érzékeny bőr számára. Klinikailag ellenőrzött, 5,5-ös pH-értékű.

juditkaa70

2017. augusztus 13.

Hosszantartó az izzadásgátló hatása,friss,üde illattal. Nekem nagyon bevált,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hosszantartó az izzadásgátló hatása,friss,üde illattal. Nekem nagyon bevált,

natasa

2016. szeptember 26.

Röviden: Nem gátolja az izzadást, nem veszi el a szagokat.Erős szaga izzadsággal keveredve undorító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

matine91

2016. február 18.

Nem tudom mi a probléma vele. Illatra nekem teljesen a top dezodorok között van. DE!
amikor magamra fújom, nagyjából egy vagy két óra múlva nemhogy jobban izzadok, de a szagokat se fedi el. Más deoval ez sosem fordult elő, és nem értem ennél ez miért történik. Használhatatlan, pedig ennyi pénzért többet vár az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

failedstardoll

2016. január 31.

Sajnos nekem nem vált be, pedig szerettem volna :( a szagokat elfedte, ezért kap 3*-ot, de az izzadást nem gátolta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Lotheg

2015. április 26.

Kicsit drága, de megéri. Ez az egyetlen alumentes deo ami működik a melegben is. Magammal tudom vinni és frissíthetek. Az illata számomra kellemes, nem tolakodó pont olyan amilyennek lennie kell. Nagy dilemma ez adeo választás. Mert az alust nem annyira szeretem, az illatosakat se annyira, így a megoldás az hogy van egy illatos alumnetes, ez az ... És egy illatmentes alus, amit vizsgékra nagyon meleg és stresszes napokra vetek be :) ... Sokadik flakont használom el, mondjuk nem vagyok túl izzadós az igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Barbara88

2014. november 11.

Szeretem az illatát, ősszel és télen jó, nyáron viszont nekem nem sokat ér. Pedig alumentes, nagyon szeretném, ha tökéletes lenne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

ronicic

2014. június 15.

Habár sokalltam kicsit az árát, de azt kell, mondjam, alumíniummentes deok közül eddig ez teljesített a legjobban. Ha a Nivea alumentes szériájára 5 pontot adtam, ez pláne megérdemli. Természetesen az izzadást nem szünteti meg, mint ahogy egy alumentes deo sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

margareta

2014. március 21.

Enyhén izzadok mellette, de teljesen elfedi az esetleges kellemetlen szagokat, diszkrét illata van. Ha valaki nem megszüntetni, hanem csupán csökkenteni szeretné az izzadását, ráadásul nagyjából természetes módon, alumínium mentesen, akkor ez egy jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

k.boglarka

2013. augusztus 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá és sajnos nem váltotta be , a nagy melegben nem ér semmit pedig nem vagyok egy izzadós típus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract