Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 29.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intenzív tisztító kendők arcra és szemkörnyékre. Hatékonyan finomítja a pórusokat és felfrissíti a bőrt, antibakteriális hatóanyaga meggátolja a gyulladást. Csökkenti a bőr fényességét anélkül hogy kiszárítaná.

Kiszerelés: 75 db. törlőkendő

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Nagyon jó ez a kis törlőkendő! Úton útfélen praktikus. Szeretem az illatát, kellemes használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.