Best of Beauty 2019

Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan és hatékonyan regenerálja a kiszáradt és repedezett ajkakat. E vitamin és bisabolol tartalma enyhíti az irritációt és csökkenti a gyulladást. A növényi kivonatok és a jojoba intenzíven ápolja és megvédi az ajkakat a kiszáradástól. UVA és UVB szűrőt tartalmaz mely hatékonyan védi a bőrt a nap káros sugaraitól.

Kiszerelés: 4,8 g

KlaudiaZs

2017. július 30.

Semmit nem hidratál, kemény, szinte kenhetetlen, nem kellemes felkenve se, mert csak egy csúszós és nem egyenletes réteget képez, és ahogy írtam, még csak nem is hidratál. Pusztán az spf miatt kenem fel, mikor kimegyek és nem rúzsozok, meg hogy ne dobjam ki. 2 csillagot kapna, ha legalább olcsóbb lenne, de így 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

vrebus

2016. szeptember 18.

Szeretem a Sebamed termékeket, de ez nem vált be.:(
Úgy érzem mintha csak egy réteget húzna a számra, de 0 hidratálás. Esténként próbálom elkenegetni, de minden reggel megfogadom, hogy elengedem...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Szeretem a Sebamed termékeket, de ez nem vált be.:(

dorqaap

2016. július 1.

Én nem érzem annyira az illatát, nekem pont jó, hogy ilyen semlegesebb/natúrabb. Nyárra vettem, hogy fényvédős. Nekem beszívja a szám, nem marad réteg rajta. Elfogyasztom, majd a végén meglátom, újraveszem-e jövő nyáron is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

adra

2016. április 27.

Borzalmas, nem hidratál csak egy réteget képez, képtelen voltam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Borzalmas, nem hidratál csak egy réteget képez, képtelen voltam elhasználni.

mstindigo

2014. július 1.

Nekem nem tetszik. Szörnyű az íze, illata, és nem hidratálja rendesen a számat, átmeneti enyhülést hoz, de utána még rosszabb... Lecseréltem egy Annamarie Börlind fényvédős ajakápolóra, hát ég és föld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Aisha

2013. augusztus 4.

Bevalt, jo hatasu, tetszik, hogy fenyvedos. Jol hidratalj az ajkakat, nem irrital. Idealis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

sissy93

2013. március 31.

A kisbabáknak szánt verziót vettem meg, gondolván, ami a babáknak jó, az nekem is jó lesz.
Az illata semleges, kicsit krém jellegű. Az ápoló hatással elégedett vagyok, kicsit gyengébben teljesít, mint a kamillás Labellom, de napi kettőnél ezt sem kell többször kenni.
A csomagolás egyszerű, fehér alap, kék rózsaszín felirat, de nekem tetszik.
Az árát akciósan megéri, amit ígér azt betartja, paraben és színezék mentes.
Sokan kedvelhetik, mert mára már alig volt belőle a dm polcain.

Update:
Sajnos le kell pontoznom. Ha cserepes ajkakra kenem, ideiglenesen felpuhítja, de miután eltűnik a számról, ugyanolyan, vagy még rosszabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

A csomagolás egyszerű, fehér alap, kék rózsaszín felirat, de nekem tetszik.
Az árát akciósan megéri, amit ígér azt betartja, paraben és színezék mentes.
Sokan kedvelhetik, mert mára már alig volt belőle a dm polcain.

Update:

allaroundtheglobe

2013. január 31.

Nagy Sebamed rajongó vagyok, viszont az ajakápolójuk nem vált be. Nem érezhető a regeneráló hatás és csatlakozva az előttem szólóhoz, az illata tényleg nagyon rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

angie10

2012. szeptember 11.

Sajnos nekem nem valt be. Nagyon szarit es az illata szamomra nem viselheto, hanyingerem van tole, pedig jol bírom a gyurodest alapesetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol