Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 29.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas minőségű hidratáló összetétele növeli a bőr vízmegkötő képességét, ezáltal napozáskor megvédi a bőrt a kiszáradástól. A termék jellemzői: UVA védelem: 98% UVA, alkoholmentes. Mentes: paraffin, parabenek, PABA-észterek, akrilamid. A pH-érték 5,5. Megbízható UVA + UVB védelem, rendkívül hatékony UVA / UVB szűrő, anti-Ageing bőrvédő E-vitaminnal és regeneráló B5 provitaminnal, természetes Hydro-Fructol Formula védi a bőr rugalmasságát, víz izzadtság és homok ellen akár 6 órán át tart, könnyen alkalmazható, nem zsíros, nem hagy nyomot, olajmentes készítmény alkalmas zsíros és pattanásos bőrre.

Kiszerelés: 75 ml