Secret Key

Ár:   $15   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ST, Módosítva: 2018. október 8.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hipoallergén BB krém

• arra ösztönzi a bőrt, hogy regenerálja önmagát
  • elősegíti a bőr anyagcseréjét
  • kiváló lefedettséget nyújt, anélkül, hogy lemattítaná a bőrt
  • puhává, rugalmassaá, hidratálttá teszi a bőrt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bettiiyy

2019. április 15.

Nem voltunk kompatibilisek egymással. Ha ez lett volna az első BB krémem, szerettem volna nagyon, de mivel már előtte kipróbáltam másfélét is, láttam a különbséget. Nekem kissé "zsíros" volt, és nem is passzolt túlzottan a bőrömhöz, viszont tartotta magát egész nap. Ha nem lett volna összehasonlítási alapom, hogy mit tud kihozni egy BB krém az arcomból, biztosan tetszett volna.
Nem vonok le pontot, mivel nem tehet arról, hogy nem illettünk össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Nem vonok le pontot, mivel nem tehet arról, hogy nem illettünk össze.

dio14

2018. december 2.

Kár, hogy már nem gyártják, mert én nagyon szerettem, ő volt az első korei bb-m. A színe szépen illeszkedett a bőrszínemhez, nem szárított, és fent maradt egész nap. Azóta se találok hozzá hasonlót sajnos:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

natulcien

2018. március 15.

Egyetértek a termékleírás ígéreteivel. Nagyon szeretem ezt a krémet, és úgy gondolom megtaláltam a tökéletes BB-t. A márka fényvédője után használom, és nagyon jó hatással vannak a bőrömre. Nagyon kevés elég a krémből (borsónyi), aminek a színe tökéletesen felveszi a bőröm árnyalatát. Ugyan, mintha egy lehelletnyit világosítana, de nem feltűnően, és nem is vagyok biztos benne, annyira lehelletnyi a különbség. Az ujjaimmal viszem fel paskoló mozdulatokkal, majd nedves szivaccsal tisztázom. Egységes, egészséges lesz a bőrképem, mintha semmi nem lenne rajtam. Én ezt a hatást szeretem, nem a matt végeredményt. Mivel az ára is nagyon baráti, biztosan újra fogok vásárolni belőle.
2016 szeptember 6

Még mindig van belőle és még mindig töretlen a szerelem. Nagyon jól hidratál, és regenerál. Télre tökéletes, akkor szoktam használni, mert nyárra szerintem már sok lenne, de nem is próbáltam, mivel túl világos a színe. Nyáron a könnyedebb hidratáló alapozókat szeretem, de lehet kipróbálom majd ugyanis mostanában arra is használom, hogy sötétebb nyári alapozókkal keverve világosítom a végeredményt, és nagyon jól együttműködik mindenféle állagú termékkel, krémmel és folyékonnyal is. Az árnyalata világosabb mint a Missha BB no.23-asa, így tényleg csak télen tudtam eddig használni, de visszafelé is működik a dolog majd szerintem, tehát tudom sötétíteni a BB-t egy alapozóval. Nagyon kevés kell belőle így kifejezetten gazdaságos. Hosszútávú használat után sem fedeztem fel semmilyen káros hatást. Nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

2016 szeptember 6

gyemi88

2017. szeptember 26.

A legjobb bb amit eddig használtam. A fedése nekem tökéletes, nem nehezíti el a bőröm, szép egységes lesz. Sajnos mostanában nagyon felemelték az árát :(... de még így is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

kikinga

2016. szeptember 28.

Nagyon tetszett az Inci-je, ezért rendeltem meg. Kicsit tartottam tőle, mert 1 vélemény volt csak róla, de gondoltam egy próbát megér, mert annyira nem volt drága (ebayen kb. 2000 Ft). És most már bizton állíthatom, hogy nagyon megérte!! :)) Tetszik az állaga, könnyen beszívja a bőröm és annyira fura, de tényleg egyszerűen felveszi az ember bőrének színét. Nekem éppen elég a fedése, pont olyan alapozó/bb krémet kerestem, ami még "természetesnek" mondható és nem kelt maszkhatást. Az illata is nagyon kellemes, szóval nekem abszolút megérte, csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 28.