Secret Key

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: BloodEve, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vízálló, növényi kivonatokat tartalmazó szempillaspirál, ami éjfekete színnel vonja be a szempillákat. A termék dús, hosszú, erőteljes és göndör pillákat ígér, ami ellenáll a dörzsölésnek, könnyezésnek, miközben a cellulóz rostok táplálják azokat.

BloodEve

2016. október 21.

Azt szerettem benne a legjobban, hogy egész nap megbízható volt és tartotta az ívet, nem pergett.

Hatás: dús, ívelt, rendezett, mélyfekete pillák
Kefe: hagyományos kúp formájú, picit több anyagot vett fel, ezért csak egy rétegben használtam, több rétegben tapaszt
Festék: élénk fekete szín,krémes, és nagyon jó minőségű, fél év múlva is megőrizte az állagát, nem száradt be
Megbízhatóság: nagyon tartós +++, nem kenődik, nem irritál, a pillákat keményíti (cellulóz rostok)
Lemosása: nehézkes

Ár-érték: korrekt, megbízható termék elérhető áron (középkategóriás, kb. 3000 forint)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Hatás: dús, ívelt, rendezett, mélyfekete pillák
Lemosása: nehézkes