Secret Key

Ár:   $30.30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Ár:   $30.30
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Kifejezetten érzékeny bőrre. Kiegyensúlyozza a bőr nedvesség tartalmát, világosítja a bőr tónusát, feszesebb, egészségesebb bőrt eredményez.

Irritáló összetevőktől mentes.

Julus92

2019. augusztus 5.

Nekem sokkal jobban bejött, mint a eredeti kiadás. Szeretem a vízszerű folyadékokat a rutin elején, mert könnyű rétegezni őket. Ráadásul amióta több, könnyedebb formulát használok, úgy sikerült leküzdenem az arcbőröm a hámlását, hogy nem nehezül el a bőröm a kencéktől. Ez az esszencia az egyik kedvenc ezen a téren. Gazdaságos kiszerelés, pillanatok alatt beszívja a bőröm, és összességében sokat segít a hidratálásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Saci83

2018. december 16.

Két lépcsős arctisztítás után ez az első, amit felviszek. Könnyen beszívódó, jól hidratáló vízszerű folyadék. Illata nem különösebben van, de ez nálam nem szempont. Már a második üveggel bontottam, nagyon gazdaságos. Az első üveg kb. fél év alatt fogyott el. Örök kedvenc marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. október 9.

Most vettem észre, hogy a sima verziót véleményeztem, ezért itt megismétlem, mivel nekem ez a verzióm van:
Szinte azonnal, nyomtalanul felszívódik, és azonnal simábbá is teszi az arcbőrt, tapintásra ezt érzem.
Az összetevőlista alapján pedig el is hiszem, hogy jót tesz a bőrömnek:)
Ha elfogy a sok felhalmozott nyugati kencém, szeretnék elmozdulni a koreai irányba, és ismerkedésként ez a termék úgy érzem, hogy egy jó kezdet is lehet.
Már majdnem mindenki megkritizálta, hogy mennyire nem praktikus a kivitele, ezt csak megerősíteni tudom. Tényleg nehéz úgy célozni ebből az öntős formulából, hogy az anyag a tenyerünkön és ne mellette landoljon. Nagy kár, hogy csak küllemre lett igényes a csomagolása, a funkciót háttérbe szorítva. Ettől függetlenül jár az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 9.

Az összetevőlista alapján pedig el is hiszem, hogy jót tesz a bőrömnek:)

RenataB

2018. május 26.

Hát... Nem tudom. Lehet, hogy velem van a baj, de nekem nem jött be ez a folyékony állag. Biztos én vagyok a béna, de sokszor locsoltam mellé.
A hatás biztos jó lehet, csak nem volt időm kipróbálni rendesen, mert hamar elfogyott a lötty.
Pozitívum, hogy a mostanában zsírosabb bőröm nem érezte nehéznek.
De nem fogom újravenni, inkább egy sűrűbb esszenciát választok helyette.
Három csillagot adok neki, ami főleg a gyönyörű csomagolásnak és a szép INCI-nek szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Pozitívum, hogy a mostanában zsírosabb bőröm nem érezte nehéznek.
De nem fogom újravenni, inkább egy sűrűbb esszenciát választok helyette.

ursuska

2018. április 4.

Teljesen vizes állagú, hidratáló folyadék, amit könnyű rétegezni. Ha úgy éreztem több réteget is feltapicskoltam belőle az arcomra. Határozottan pluszt ad a vízhiányos bőrnek, de nem feltétlenül tőle kell várni a megváltást. Szerintem tonik lépésben is simán megállja a helyét, amennyiben a könnyű hidratálás a célod. Belopta magát szívembe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

ágica

2017. november 18.

Egy egész üveget elhasználtam belőle, az utolsó cseppjéig imádtam, kb 5 hónapig tartott ki napi 2x-i használattal.
Víztiszta állagú, rögtön beszívódó folyadék, mégis sokat javít a bőr állapotán.
Általánosan szebb, frissebb, egységesebb és hidratáltabb bőrképet nyújt anélkül, hogy kellemetlen csillogást/zsírosodást okozna.
Az üveg gyönyörű, így látványnak sem utolsó:)
Most a cosrx esszenciáját vettem meg télre a sűrűbb állaga miatt, de kíváncsi vagyok a hosszútávú különbségekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Víztiszta állagú, rögtön beszívódó folyadék, mégis sokat javít a bőr állapotán.
Az üveg gyönyörű, így látványnak sem utolsó:)

eticsiga

2017. szeptember 28.

Már egy hónapja használom de igazából nem vagyok tőle elájulva. Esti rutinom részeként használom, jelenleg a HYLAMIDE SubQ Anti-Age szérum előtt. Nekem sokkal jobban bejönnek a japán lotionok (Hada Labo)ha hidratálásról van szó és igazából más hatását még nem észlelte. Adok még neki időt, ezért a 4 csillag, ha nem jön be hosszabb távon akkor visszatérek és leveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

kittior

2017. szeptember 27.

Ó, igen, locsolnám magamra literszámra, ha lehetne. Tisztítás és tonizálás után jöhet ez az üdítő fröccs a bőrnek, vízhiányos bőr imádni fogja. Önmagában nyárra nekem elég is, télen ki kell egészíteni más hidratálókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

lzsoficim

2017. május 28.

Kétszer 20ml-es "tesztert" rendeltem belőle, hogy kipróbáljam,mert két kezemen meg tudom számolni, hány arcápolót visel el a bőröm, s egy kezem azt, hogy mennyit szeret kifejezetten. Szóval óvatosan rendeltem belőle. Azt tudtam, hogy a rózsavizet és a niacinamidot imádja a bőröm, szépek az összetevők, így bizakodó voltam. Rövid leszek: nagyon szeretem! Extra érzékeny bőröm van, mindentől piros lesz, kipattog, begyullad, stb, de ez nem bántja, sőt, ha használom, sokkal nyugodtabb a bőröm. Én őszintén szólva tonik helyett használom( tudom, hát milyen krémmániás az ilyen, ha kihagy egy lépést), nekem így vált be. Vattapamacsra locsolom, áttörlöm vele az arcom reggel-este. Nem kérdés, hogy megrendelem a nagyobb méretet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

realet

2017. május 21.

Isteni nedű a bőrnek. Komolyan. 20 ml-es mintát rendeltem belőle első körben, hogy teszteljem a Hylamide szérumom előtt, de nem bírtam ellenállni, és időközben megvettem a Hylamide Mistet, amivel szintén nagyon elégedett voltam/vagyok. Ámde amikor végre nagy sokára meghozta a postás a Secret Key-t, persze, hogy azt is kipróbáltam... és atyaég! Nagyon-nagyon jót tesz a bőrömnek. Biztos a niacinamide csodája, de általánosan szebb, feszesebb, egészségesebb a bőrképem tőle, együtt használva a Hyla szérummal pedig verhetetlen páros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.