Secret Key

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvi542, Módosítva: 2018. január 18.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló, hosszantartó szemceruza, ami nem kenődik el. A gél típusú ceruzát könnyű felvinni.

11 színben elérhető

szilvi542

2018. január 31.

Egyszerűen imádom. Vízálló és csillog. Reggel kihúzom a felső vízvonalam a Mocha színnel és még estére sem kenődik el sehová.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.