Secret Key

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Fényvédő arcra és testre, amely megvédi a bőrt a napfény káros - UVA és UVB - sugaraitól.

Aprile

2017. augusztus 13.

A Secret Key termékekkel általában meg vagyok elégedve, és ez a darab sem okozott semmi problémát. Ez egy jó kis kémiai fényvédő, ami gyorsan felszívódik, nem hagy réteget maga után, és jól véd a napsugaraktól is. A kiszerelése viszont kisebb, mint az átlag; csak 30 ml, így viszonylag gyorsan elfogyott. Nem drága, az illata is enyhe, felkenéskor nem ragacsos, irritációt sem okoz. Egyszer megéri kipróbálni, viszont én a fizikai fényvédőket preferálom, így inkább azokat szoktam választani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.