Secrets des Fées

Ár:   €3   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   2 x 2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2021. május 10.

Ár:   €3
Kiszerelés:   2 x 2,5 g
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A citromos-guaranás-gránátalmás bőrradír élénkítő illatával felpezsdíti az érzékeket, mialatt feszesebbé, rugalmasabbá és tónusosabbá varázsolja a bőrt. A finomra őrölt gyümölcsmagok a kedvenc tusfürdőhöz keverve hatékonyan eltávolítják a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, és lehetőséget nyújtanak a bőr számára, hogy kibontakoztassa lágy tapintását és kisimult szépségét.