Selective Professional

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zara79, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Az elsőszámú vegán keratinos hajegyenesítő kezelés. Erőteljes göndörödést gátló hatásával egyenesíti, kisimítja és regenerálja az igénybe vett hajat, 12 hétnél is tovább tartó eredményt garantálva.

Az α-keratin kizárólag növényi keratint tartalmaz, egy búzából és szójából származó aminosav-komplexet, amely tökéletesen helyettesíti a hagyományos, állati eredetű keratint, biztonságos és kíméletes megoldást kínálva a fogyasztók számára.

Zara79

2018. február 18.

A legjobb hajegyenesítő amivel valaha találkoztam. Azt adja amit elvár az ember. A hajegyenesítés egy eléggé hosszú, időigényes munka, de a közel 2-3 óra alatt nem fuldokoltam sem én, sem a vendégem a kezelés alatt. Egyáltalán nem büdös, kimondottan kellemes illata van.A haj gyönyörűen ápolt, fényes és egyenes lett. Nagyon sokrétű a felhasználási módja, a tartós hajegyenesítés mellett 20 perces mélyszerkezet építést is szoktam vele végezni. Leírhatatlan a végeredmény. Csodaszer!!! *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.