Selective Professional

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zara79, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Speciális spray a hajtövek volumennöveléséhez. Vékony és tartás nélküli hajra különösen ajánlott. Formát és tartást kölcsönöz a hajnak láthatatlan, tartós rögzítéssel, valamint megvédi az UV-sugarak káros hatásától.

Zara79

2018. január 13.

A legjobb hajtőemelő amit valaha használtam! A vékony szálú hajnak tartást ad, könnyebben formázható és dús hatású lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.