Selective  Volumizer Hajtőemelő Hajhab

Selective

Selective Volumizer Hajtőemelő Hajhab

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maci86, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Formázó és kondicionáló Selective Volumizer hajhab az erős, stabil tartásért, ideális hajtőemelő hajhab minden hajtípushoz. Térfogatot és hosszantartó tartást nyújt, de nem tapad és nem keményíti meg a hajat, ragyogást, testességet és textúrát kölcsönöz a hajnak. Hővédőt tartalmat, ezáltal megvédi a hajat a magas hőtől és a káros UV-sugárzástól egyaránt.