Selyem Balzsam

Ár:   485 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: russka1234, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Ajakápolók

Natúr, vegyszermentes ajakápoló, repedezett száraz ajkak ápolására. A természetes összetevőinek köszönhetően (méhviasz, méz, propolisz) gyulladás csökkentő hatással is rendelkezik. Ajánlott ajakherpesz jellegű, égő, viszkető tünetek kezelésére is.

gmaresz

2018. december 29.

Kislányomnak vettem meg ezt az ajakápolót az összetevői miatt. Imádja a csomagolása, és az illata miatt is. Nagyon szuper kis ajakápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

lexyweaver

2018. február 13.

Állandóan ki volt száradva a szám, maximum a Carmex segített rajta, de annak borzalmasan keserű íze van. Ez az ajakápoló nagyon finom, édes illatú és selymesen puha lesz tőle a szám. A csomagolásába is szerelmes lettem. Imádom, ha elfogy, venni fogok még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

gioia

2018. január 20.

Eddig az Alverde ajakápolóját használtam, amivel meg voltam elégedve, sose száradt ki a szám még télen se. Ismerős ajánlására most ezt szereztem be és teljesen el vagyok tőle ájulva, hibátlan. Pihepuha lett tőle a szám, kellemes a viselete, hidratál és nem is kell sokszor kenni. Édeskék illata van, de nem túl sok. Az összetevői rendben vannak, magyar termék, 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

CzFru

2017. december 21.

Az összetevői nagyon jók, a hatása is jó, de sajnos nem kiemelkedő. Enyhébb időben valószínűleg jobban teljesít, de a nagy szélben nem tudta megvédeni a számat, estére már kicserepesedett. De egy jó kis ajakradírozás után, este vastagon bekentem vele a számat és reggelre nagyon puha lett.
Az állaga nagyon jó, az illata kellemes és viselni is "könnyű". Valószínűleg újraveszem, ha elfogy, de télre kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Csobanka

2017. augusztus 8.

Tökéletes számomra: hazai termék, nem tartalmaz kőolajat se pálmaolajat. Finom illatú és tényleg ápol, nem kell folyamatosan kenni sem. Az ára is nagyon rendben van és egyre több helyen látni: legutóbb a bp-i árkád reform boltjában jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

marlu

2017. január 25.

Az első pár alkalommal úgy éreztem, hogy megtaláltam a tökéletes ajakírt. Az elején valóban nagyon jó volt, nem kellett sűrűn újrakennem. Később viszont úgy éreztem, hogy kicsit szárítja az ajkaimat, illetve hogy maga a termék is rászárad, mert hámlott az szám, vagy magát a rászáradt terméket dörzsöltem le, nehéz eldönteni. Ha más termékkel együtt felváltva használom, akkor nem okoz ilyen problémát. Összességében nem rossz termék, nem is szeretném nagyon lepontozni, inkább 3,5 pontot adnék rá. Így kedvenc ajaktermékem a Bomb Cosmetics chilli-mangó ajakbalzsamja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Tina67

2017. január 14.

Múlt héten szereztem be, véletlenül futottam bele ezen az oldalon, és olyan jókat irtak róla az előttem szólók, hogy gondoltam mindenképp megpróbálom, mert nekem nagyon-nagyon szárazak az ajkaim állandóan. Sok mindent próbáltam már rá, radírozásokat, különböző ajakápolókat, de ennyire még semmi sem volt hatásos. Kellemes az érzete, és az illata is. És árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Eszterke93

2017. január 5.

Nagyon könnyen kenhető, puhít, gyógyít! Pár hete használom és meg vagyok elégedve. Örülök, hogy rátaláltam, mert az eddigi ajakápolók nem igazán használtak! Talán a jó öreg kék Labello, de most valami újra vágytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

majoreszternora90

2016. december 21.

Puff, most látom az árát. Az Örs v. téri Árkádban lévő bioboltban 700 forint volt... Na mindegy, ki kell fizetni a plázázást. Ajándékba vettem, de végül kibontottam saját használtra. Furcsán nézett ki, mintha össze lenne töppedve, még örültem is, hogy nem égetem magam vele, de az első próbánál kiderült, hogy nincs semmi baja. Viszonylag vagyok vele elégedve, kellemes, nem zsíros, közepesen hidratál, szóval nem a legjobb, de legalább támogatom a magyar ipart és nincs is tele műanyaggal. Csinos a csomagolása, a karton és a tok is, nagyon kis ajándéknak való cukiság. Legyen kb. négyes alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

moonwalker

2016. december 2.

A legjobb ajakápoló! Kicsit zsíros, de gyorsan beszívja az ajkam. Ha kirepedezik, kiszárad, nagyon gyorsan rendbe teszi. Rúzs alá is szoktam használni, megvárom, hogy beszívja az ajkam és csak utána teszem fel a rúzst. Az ára igen kedvező, ráadásul sokáig is bírja, mielőtt elfogyna. Összetevői is természetesek, megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Oil

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.