Sensai

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

• teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat
  • káprázatos fényt ad a hajnak
  • a haj selymes tapintásúvá válik

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Thomasina

2021. augusztus 4.

De jó hogy itt is megtaláltam. Már csak egy pici van belőle, tartogatom addig, amíg nem veszek másikat. Csodaszer a köbön. Az én hajam a sok festéstől és hajbondorítástól tiszta sprőd, vékonyszálú, de olyan, mint a drót. Amerre rakom, ott marad. Semmi élet nincs benne, borzalmas ránézni is. Már mindent rákentem, ami létezik. Hiába teszem rá a hajpakolásokat, már a tapintásán is érzem, hogy egyik sem használ igazán. Na de amikor ezzel bekenem, abban a pillanatban volt dróthajam, nincs dróthajam. Még ilyet se pipáltam, a hajam full beszívja. Boldogság utána érezni, milyen puha és hidratált. Leöblítés után érdemes használni még valami jó kis hajban maradót, vagy jó minőségű kondicionálót és rugalmas élettel teli hajat kapunk. Ha van valakinek jó árban eladó vagy esetleg tudja hol lehet viszonylag nem drágán megvásárolni, kérem szépen, hogy rólam ne feledkezzen meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 4.