Senscience

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagyjud76, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Száraz hajra.

enszlaj

2018. március 17.

Bain de Terre samponokkal felváltva használom. Nem is tudom eldönteni, hogy melyik a jobb. Nagyon jó illatú és puha tőle a hajam. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

yasmine1122

2014. október 18.

Itteni vélemények alapján esett erre a samponra a választásom és csodát vártam tőle, ami igencsak elmaradt, ezért én leszek az első, aki lehúzza. Nem tudom, hogy az egész termékcsaládot együtt használva milyen lenne a hatása, de önmagában, mint sampon, teljesen átlagos. Nekem nem hozta azt a hatást amit vártam, itt írta hajnalka39 hogy balzsam nem kellett neki, hát anélkül ki sem tudnám bontani a hajamat, mert balzsammal is eléggé gubancos maradt. Azt a selymes, csúszós érzést várnám a használata után, közben meg a sampon leöblítésével szinte szomjazik a hajam a balzsamra, annyira durva tapintása lesz. Szárítás után meg ugyan olyan "frizzi" szanaszétálló a hajam, mint volt!!! Sajnálom, mert nem volt olcsó. Ismét csalódnom kellett egy drága, szalon minőségű samponban... Ettől még a drogériás samponok is jobbak, olcsóbbak. Keresgélek tovább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

hajnalka39

2013. október 13.

Nagyon jó sampon,balzamot sem kellett hozzá használnom ,és gond nélkül ki tudom fésülni a hajam vizesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 13.

nagyjud76

2013. július 5.

Az összetevőket sajnos nem találtam meg, de a fodrászom, ez a termékcsalád és a Bain de Terre csodát tett a hajammal. Történt ugyanis, hogy a régebbi fodrászom úgy elégette a hajam, hogy szó szerint csak kendőben mertem dolgozni menni, teljes hosszában (kb. 20 cm) sprőd, töredezett, kezelhetetlen, elhalt volt. Ma sikerült kivágni majdnem az egész károsodott részt, ami még benne volt, de az első használat után is olyan volt az elégett hajrész is, mint a reklámokban: sima, fényes, libbenős, könnyű...nyilván nem hozza helyre semmi, ami elégett, de ezekkel a termékekkel sikerült elérni, hogy látványra és tapintásra is totál egészségesnek tűnt a hajam. Elég húzós az ára, ha az ember otthon is a szalon-hatást akarja elérni, és a kollekció minden darabját megveszi, de ez nálam a csodaszer kategória, abszolút, abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.