Sensident

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Különösen alapos, mégis kímélő fogmosás rövid fogkefefejjel, 4x több sörtevéggel.

Loona

2018. január 15.

Drogériás fogkefék közül nekem ez vált be a legjobban, többször is újravettem, és szerintem még fogom is. Kellően tömött, sok sörtéje van szorosan egymás mellett, így jól tisztít (bár az első egy-két hét használat során "be kell melegednie" kicsit, azt vettem észre, hogy hatékonyabb, amint a sörtéi lazulnak picit), mégis kellően puha, használat közben nem bántja az ínyt. A feje viszonylag kicsi, így könnyű vele a hátsó fogakat is elérni, és a fogása is jó, nem csúszik ki a kezemből akkor sem, ha vizes/fogkrémes/nyálas (bocs :D ).
A Curaprox 5460 Ultra Softot nem körözi le, de nem is ugyanaz a kategória, így simán megy neki az öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.