Sensodyne

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Érzékeny fogú emberek számára fejlesztették ki. Speciális kialakításának köszönhetően gyengéd a fogakhoz és a fogínyhez. Alkalmazkodik az érzékeny fogak és fogíny speciális igényeihez és teljeskörű tisztítást biztosít. Kis méretű fejjel rendelkezik. Még a nehezen elérhető helyeken is hatékonyan tisztít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia