Sensodyne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2014. január 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A savas kémhatású élelmiszerek pl. gyümölcsök, gyümölcslevek felpuhíthatják a fogzománcot és ez fogmosáskor a fogzománc idő előtti lebomlásához vezethet. A kíméletesen de alaposan tisztító fogkefe ebben az esetben rendkívül fontos.

A Proschmelz fogkefe puha sörtéivel a fogak alapos tisztítását teszi lehetővé. A puha sörték ugyanakkor kíméletesek a fogzománchoz. A finom végű sörték a fogközöket is gond nélkül elérik.

A kisméretű kefefej kifejezetten ideális a nehezen elérhető helyek tisztítására.

A csúszásmentes nyél biztos tartást és fogmosás közben jó irányíthatóságot bitosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

HGergo

2016. január 8.

Nagyon puha, kellemes érzés vele fogat mosni. Különösen tetszik a fogása, és hogy enyhén rugós jellege van. Nem egy megfizethetetlen árkategória, nagyon tetszik, szerintem ezt fogom tartósan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Nicu

2014. január 1.

Kicsi a feje, a sörték puhák, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

Kicsi a feje, a sörték puhák, teljesen elégedett vagyok vele.