Sensodyne

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Emike, Módosítva: 2014. október 24.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít megvédeni a fogzománcot. Finom sörtékkel. Kifejezetten az érzékeny fogakkal rendelkező emberek számára kifejlesztett hatékony tisztítás. Szabadalmaztatott rugalmas zselébe ágyazott sörték a hatékony tisztítás érdekében. A mikro-finomságú sörtevégek gyengéden tisztítják a fogzománcot.

wildrose

2018. május 4.

Tetszik benne, hogy kicsi fejű és puhák a sörtéi, de a használatát kissé körülményesnek találtam, mert befelé dőlnek a szálai, ettől pedig nehézkes a fogmosás, valamint a fogkefe tisztítása is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

hollieme

2017. október 15.

jól tisztít, de én a sörtéit nem mondanám olyan puhának. Curaproxot használok, de egy utazásra sajnos elfelejtettem fogkefét vinni, így ezt vettem meg. a Curaproxhoz mérten ez nem puha, de a többi fogkeféhez mérten nagyon is az. ami nagy csalódás benne, az az, hogy nehéz tisztítani: nekem minden használat után beleragadt a fogkrém a sörtéibe, és úgy kellett körömmel kikaparnom, mert a vízsugár sem vitte le. ilyet más fogkefénél még soha nem tapasztaltam, és emiatt sajnos nagyon hamar elhasználódik a fogkefe nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kessi91

2015. május 5.

Köszönöm az előttem kommentelőknek, mert hála Nektek szereztem be ezt a csodát két nappal ezelőtt!:) Érzékenyek a fogaim, nemrég vették ki a bölcsességfogaimat is, szokott vérezni az ínyem, de ezzel a fogkefével sokkal boldogabb vagyok. Konkrétan már a fogmosás is fájt, és rossz volt rávenni magam a két-három percre, de ez a fogkefe tényleg nagyon puha. Márkához hűen vettem meg a fogkrémet is, majd arról is írok, csak még használom egy-két hétig a hiteles értékelésért. :) Ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Audrey80

2015. február 8.

Szerintem most már új külsőt kapott, de az enyémnek is ez a neve. Végre egy fogkefe, ami kellemes, nem bök, nem érzem azt fogmosáskor, hogy az ínyemet is lesúrolom vele. Ezentúl ezt veszem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.

Emike

2015. január 19.

Megvártam azért az első véleményt is, mielőtt leírom az enyém, h ne tűnjek elfogultnak, de én is csak ugyanazt tudom elmondani, mint előttem magnes.
Most már csak ezeket a vékony, "egyenesre vágott" fogkeféket keresem, és kísérletezek velük, és ő abszolút bevált.
Teljesen puha, és annyira kis vékonykák a szálai h minden kis helyre beférnek, de mégis hatékonyan tisztítanak.
Ami a nagy szerencsém volt még vele, h kiárusításban kemény 350 ft-ért vettem meg, viszont akkora sügér voltam, h csak egyet vettem belőle :( Node sebaj, lesz még abban az üzletben kiárusítás :D (te$co, ha ezzel segítek vkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

magnes

2015. január 19.

Az első fogkefém, ami elég puha ahhoz, hogy ne bántsa az ínyem és egyben elég erős ahhoz, hogy rendesen tisztítson, a fogközökben is. Hatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 19.