Sensodyne

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az új, továbbfejlesztett Sensodyne Rapid fogkrém klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét. 60 másodperc alatt kifejti hatását. Gyors és hosszan tartó hatásának köszönhetően rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkopikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre.

Ón-fluoridot 0,454% w/w és nátrium-fluoridot 0,0721% w/w tartalmaz (1450 ppm fluorid)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

koirankeksii

2021. június 19.

Az egyik fogamon évek óta vissza volt húzódva az íny kismértékben, de ez nem okozott problémát egészen mostanáig. A végén már annyira érzékennyé vált, hogy levegővételre is fájt. A fogorvos végső megoldásként letömte a fognyakat, viszont mivel már az első másodpercben is óriási volt a különbség, nem éreztem, hogy kellene még több réteget raknia. Mivel maradt egy minimális érzékenység, erre kerestem fogkrémet. A lila verziót választottam. Enyhülést nem okozott, sőt nekem kifejezetten fájt tőle a fogam. Most néhány hétre elhagytam, és egy piros elmexet használtam, egyből elmúlt a fogfájás és érzékenység is. Amikor az elfogyott, valamiért megint elővettem ezt, és megint nagyon fájt tőle a fogam egy hétig. Komolyan kérdezem, milyen fogkrém az, ami direkt erre van és fáj tőle az ember foga?! Ahogy kidobtam a kukába és vettem egy zöld Elmexet, semmi bajom nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

LoRs

2021. június 3.

Bölcsességfog műtétet követően kaptam egy mintát a fogorvostól, hogy ezt használjam, aztán megvettem a nagy kiszerelést is, mert rengeteget segített :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

gioia

2021. március 25.

Isten áldja azt, aki kitalálta ezt a fogkrémet. Az fognyaki kopás miatt szuperérzékenyek voltak már a fogaim és az őrületbe kergetett. Ezzel pár nap alatt elmúlt a probléma. Eleinte kicsit túl erősen mentolos volt nekem, de mostanra már megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

mlexa

2019. szeptember 29.

Tökéletesen működik a fognyaki érzékenység megszüntetésére! Már a szobahőmérsékletű víztől is fájtak a fogaim, megijedtem, hogy valami nagy gond van. Vizionáltam foghúzástól kezdve mindent! Gyorsan fogorvos és ő ajánlotta ezt a fogkrémet. Előtte is ezer év óta sensodyne fogkrémet használtam, csak a repair and protect-et, ami a fognyaki érzékenységre nem hatott nekem. Ezzel a fogkrémmel 2 nap alatt elmúlt a fájdalom! Pár hete mást használok, de már érzem, hogy újra elő kell ezt szednem, nincs mese. Ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémában szenved! Nem hittem volna, de tényleg csodaszer! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

bernadettu

2019. június 30.

15 ml-s mintát használtam el belőle. Sajnos a fogaim érzékenységén nem segített, jól tisztít, nincs erőteljes íze, de pl. a leheletem sem lett frissebb tőle.
Nem győzött meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Nem győzött meg sajnos.

Sandrine

2019. március 17.

Érzékennyé vált a fogam, hideg-melegre, aztán már bármit ettem egyből fájt szinte. Elkezdtem használni ezt a fogkrémet, és nekem teljesen bevált az érzékeny fogaimra, mert mostmár nagyon jól bírja. Én meg vagyok vele elégedve, rossz utóízt sem hagy maga után, csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Livi87

2019. január 16.

Fogfehérítés után kezdtem el használni mivel érzékeny lett a fogam,és nagyon hamar csillapította.Azóta is ezt használom szuper fogkrém,mostanában nem igazán szeretem a nagyon erős fogkrémeket,ez borzasztóan erősen mentolos,ezt leszámítva teszi a dolgát és jár neki az 5 csillag,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

cukorpaszta

2018. november 15.

Sokszor fájt a fogam, és azt hittem h lyukas. A fogorvosom mondta h nincs lyuk, “csak” fognyaki érzékenység, az viszont állandòan. Ezt ajánlotta, hogy próbáljam ki, és én bevallom azt hittem h a reklámok túloznak. Két napig nem csak fogmosásra használtam hanem rá is kentem, és sokat segített. Azóta csak ezt használom, tényleg azt hozza amit ígér(nek a reklámok is) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Mea90

2018. augusztus 2.

Sajnos nekem nagyon nem vált be :( Nemrég kezdtem használni, de valamiért fáj tőle a fogam, és belül a szám, mosás közben, és utána is egy kellemetlen érzést okoz. És sajnálom, mert ahhoz képest nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Hecate

2018. március 27.

Nagyon ritkán van fogérzékenységem és akkor elég 1-2 alkalommal használni. Nincs többé fájdalom vagy kellemetlen érzés. :) Szeretem az ízét, habzását is. Jól tisztít. Kellemes készítmény. Volt már olyan szerencsém is, hogy a fogorvosom adott mintát belőle. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.