Sensodyne

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Repair & Protect fogkefét érzékeny fogú emberek számára fejlesztették ki. Sörtéi elhajlanak a fogakkal, illetve az ínnyel való érintkezéskor, ezáltal gyengéd tisztítást biztosítanak. A külső, elkeskenyedő szálak a lágy sörtevégeket még rugalmasabbá teszik, ami segít megvédeni a fogakat a túl erős fogmosás okozta fogzománc kopástól.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nikolett9

2021. április 12.

Mióta először kipróbáltam, aztóta csak ilyen fogkefét veszek, és a család kedvence is lett. Érzékeny fogínyem van, régen minden fogkefe felsértette. Ez a fogkefe azonban kíméletes, sosem tapasztaltam vérzést, mégis jól, alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Agnes91P

2021. február 22.

Első pár használatakor szinte minden fogkefétől vérzik az ínyem, de ez van olyan puha, mint a Curaprox. Most kettes csomagban is lehet kapni a Dm-ben. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

dodeszka95

2020. június 27.

Fogszabályzóm van,emiatt használok sensitive fogkefét.Szépen tisztít,nem vérzik tőle a fogínyem a fogszabályzómat sem mozgatja.Emellet elektromos fogkefét is használok az alsó fogsoromra ahol nincs szabályzóm.Korábban is elektromosat használtam és meg voltam vele elégedve,ha végre vége a kezelésnek újra az elektromosért fogok nyúlni,de tartalékban lesz egy ilyen otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

wildrose

2020. április 18.

Szuper minőségű fogkefe: ideális méretű a feje, puhák a sörtéi és alaposan tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Incuss

2020. március 31.

Nagyon szeretem ezt a fogkefét, megfelelően puha, kicsi a feje, kényelmesen elfér, befér mindenhová. 3 havonta cserélem, így el sem használódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.