Senyoko

Ár:   $245   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2020. október 28.

Ár:   $245

Fejjegyek: májusi rózsa, jázmin abszolút, davana és datura levél

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, rózsaszirmok és jázminrügyek

Alapjegyek: mysore szantálfa, pézsma és mitti attar

LocseiZsuzsanna

2021. január 14.

Én szeretem. Vannak a jázmin illatok amik fojtogatnak mert nehezek, túl sokak, de itt elvegyülve a rózsával és valami zöldes levélféleséggel nem tömény, édesíti, lágyítja a friss rózsát, együtt a kettő egy csodás harmóniát áraszt. Pontosan mint 2 szerelmes egymást kiegészítve. együtt de mégis külön. A mitti attar jegy elviekben egy földillat, olyan nedves eső utáni föld, ahogy látom leírva e összetevő jellemzését, és mennyire érezhető is valójában ebben a kompozícióban!!! Nekem egy esős kert érzésem van folyamatosan ahogy viselem, az eső áztatta kert, zöld levelek, rózsa és jázmin. Kedvencem, nem is biztos hogy megválok tőle, főleg hogy jön majd a tavasz, nyár és szezonja lesz!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.