Senyoko

Ár:   63 990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Milka71, Módosítva: 2020. október 16.

Ár:   63 990 Ft

Fejjegyek: feketeribizli, méz, sáfrány, petitgrain, muskotályzsálya

Szívjegyek: tubarózsa, nárcisz, szárított gyümölcs, kömény, jázmin absolut és narancsvirág absolut

Alapjegyek: pézsma, civet, papirusz, costus, guaiac, cédrus, szantálfa, castoreum, tölgymoha, fenyőbalzsam

Senyokô La Tsarine EDP - fújós
Ár: 4800, 8000 Ft, 15000 Ft , Eladó: thor23
Állapot: 3ml, 5ml, 10ml fújós üvegben, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén elsőbbségi posta,foxpost,packeta a vevő terhére

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tami7

2023. július 26.

Aki nem ismer vintage illatokat, annak talán félelmetes lehet, pedig egyáltalán nem ritkák az erotikus mósuszok a parfümtörténelemben. Tény, hogy mostanában a szendébb (frissebb, édesebb) illatok hódítanak inkább, de attól a Cárnő még gyönyörűen van megcsinálva. Asszertív nőknek való elsősorban, de biztosan nem munkahelyi viseletre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 26.

Verona5

Korcsoport: >54
2023. június 18.

2023.06.17.
Végre sort keríthettem az bőrpróbára is és az illat korábbi ígérete nem hazudtolta meg önmagát. Sokkal jobb tapasztalat, mint papíron, ott csak közelíti, de nem adja vissza a teljes élményt. Igazi buja, pézsmás, rendkívül erotikus illat, nem hazdutolja meg az alkotói szándékot. :) Kizárólag házon belül ajánlott a viselése véleményem szerint. Tartóssága rendkívüli, simán túléli a többszöri lemosást is - de tulajdonképpen nem is kell lemosni! ;) Aki jóban van a Seminalis és rokon illatokkal, az őt is szeretni fogja. Vigyázat, mert nagyon megosztó egy darab!!

2020.12.01. Igaz eddig csak papíron illatolhattan meg, kövezzetek meg, de nekem ez tetszik! :)
Nem biztos, hogy viselném, legalábbis kell hozzá a megfelelő intim alkalom, szerintem nem utcára való.
Maga az illat tényleg a pure sex, főleg a leszáradásában, talán még sokkal jobban is, mint Orto Parisi Seminalis-a, ami a bőrömön egészen hordható, de nem ennyire mondjuk így - "erotikus".
Mind a kettő erőteljesen tölti be a teret és iszonyú tartósak, illatmolekulák felbukkanása hosszú időn át váratlanul várhatóak.
Majd egyszer feltétlenül sort kerítek egy bőrpróbára is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 18.

2023.06.17.

Majd egyszer feltétlenül sort kerítek egy bőrpróbára is! :)

voisin

2023. január 29.

Emlékszem mikor még kezdő niche parfümtesztelőként belefutottam ebbe az illatba. Hát, mindig is szerettem az extravagánsat, de ez még rajtam is túltett kicsit.

Első benyomásként tényleg érezni lehet rajta valamiféle nehéz izzadtságra hajazó szagot, amely közben édes is és egészen gyümölcsös. Valahogy a jobb részei az illatnak balanszolták a kellemetleneket, szóval ekkor még csak érdekesnek találtam és szerettem volna még egyszer kipróbálni.
Később viszont elkövettem azt a hibát, hogy éjszaka, elalvás előtt próbáltam ki és hát elég letaglózó volt, sajnos nem jó értelemben. Sokáig képtelen voltam elaludni a durva animális jegyek miatt, 10 percenként elbóbiskoltam majd újra felébredtem, de mindenféle izgalmas fantáziálások helyett az agyam csak egyetlen dologra tudott gondolni: ez bizony öregasszonyszag, amit valaki megpróbál hintőporral elnyomni.
De gondoltam három tesztelés az igazság, tavasszal újból megpróbáltam és láss csodát kiérződik a nárcisz. Ha már erotika, ilyesmi illatúnak képzelem el a tavaszi virágok legbelsejét 100x-os koncentrációban. Szépen előjöttek a fás és púderes jegyek is. Törékeny illat, azt érzem ha nem a megfelelő hangulatban van hozzá az ember könnyen szétesik az egész és egy harsány katyvasszá válik a bőrön.

Gyári illatmintám valószínűleg az örök időkig elég lesz, emberek között nem tudnám viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 29.

Milka71

2022. március 7.

Erőteljesen animális, leginkább az alapjegyek dominálnak, a virágok, gyümölcsök nem mutatják meg magukat, legalábbis az én bőrömön nem. Számomra viselhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 7.

Agnesanna

2020. november 10.

Ha ilyen volna az aktus illata, valószínűleg leszoknék a szexről.
Ebben az illatban nincs semmi intim, semmi finomság, semmi rafinéria, semmi erotika, kivéve ha valaki a lóistálló hátsó végét annak tartja.
Szantál, jázmin, méz, tubarózsa meg balzsamfenyő? Hol????
Hát kérem, van itt egy orrba vágó nyitás, egy kellemetlen közép szakasz és egy dög unalmas, mossuk már le leszáradás.
Számomra ez nem grandiózus és semmi esetre sem zseniális, ellenben a végtelenségig túlárazott.
A castoreum és a civet mindent leural. Mellettük talán még a kömény érezhető.
Csak az az asszociációm, hogy a hód és a rondamacska köményzabálás közben óriási ramazúrit tartanak az istállóban, ahol kő kövön nem marad.
Más illatnak esélye sincs előmerészkedni.
Próbálok minden tevékenységet kinyújtott kézzel végezni, mert belekönnyezem ebbe az "illatba" ... és nem a gyönyörtől.
Egy csillag, de nem is tudom mire. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 10.

Ha ilyen volna az aktus illata, valószínűleg leszoknék a szexről.
Szantál, jázmin, méz, tubarózsa meg balzsamfenyő? Hol????
A castoreum és a civet mindent leural. Mellettük talán még a kömény érezhető.
Más illatnak esélye sincs előmerészkedni.
Egy csillag, de nem is tudom mire. :(