Senyoko

Ár:   63 990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Milka71, Módosítva: 2020. október 16.

Ár:   63 990 Ft

Fejjegyek: feketeribizli, méz, sáfrány, petitgrain, muskotályzsálya

Szívjegyek: tubarózsa, nárcisz, szárított gyümölcs, kömény, jázmin absolut és narancsvirág absolut

Alapjegyek: pézsma, civet, papirusz, costus, guaiac, cédrus, szantálfa, castoreum, tölgymoha, fenyőbalzsam

Verona5

2020. december 1.

Igaz eddig csak papíron illatolhattan meg, kövezzetek meg, de nekem ez tetszik! :)
Nem biztos, hogy viselném, legalábbis kell hozzá a megfelelő intim alkalom, szerintem nem utcára való.
Maga az illat tényleg a pure sex, főleg a leszáradásában, talán még sokkal jobban is, mint Orto Parisi Seminalis-a, ami a bőrömön egészen hordható, de nem ennyire mondjuk így - "erotikus".
Mind a kettő erőteljesen tölti be a teret és iszonyú tartósak, illatmolekulák felbukkanása hosszú időn át váratlanul várhatóak.
Majd egyszer feltétlenül sort kerítek egy bőrpróbára is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 1.

Majd egyszer feltétlenül sort kerítek egy bőrpróbára is! :)

Milka71

2020. november 21.

Hááát, nagyon meglepődtem, amikor a csuklómra fújtam...Konkrétan olyan “illata” van, mint amikor a testnedvek keverednek aktus közben🙈. Erre utalhatnak a női és férfi nemi szervek a parfüm reklámját képző illusztrációkon. Elképzelhető, hogy ilyen illata volt a férfifaló Cárnőnek.🙂 Parfümként szerintem viselhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 21.

Agnesanna

2020. november 10.

Ha ilyen volna az aktus illata, valószínűleg leszoknék a szexről.
Ebben az illatban nincs semmi intim, semmi finomság, semmi rafinéria, semmi erotika, kivéve ha valaki a lóistálló hátsó végét annak tartja.
Szantál, jázmin, méz, tubarózsa meg balzsamfenyő? Hol????
Hát kérem, van itt egy orrba vágó nyitás, egy kellemetlen közép szakasz és egy dög unalmas, mossuk már le leszáradás.
Számomra ez nem grandiózus és semmi esetre sem zseniális, ellenben a végtelenségig túlárazott.
A castoreum és a civet mindent leural. Mellettük talán még a kömény érezhető.
Csak az az asszociációm, hogy a hód és a rondamacska köményzabálás közben óriási ramazúrit tartanak az istállóban, ahol kő kövön nem marad.
Más illatnak esélye sincs előmerészkedni.
Próbálok minden tevékenységet kinyújtott kézzel végezni, mert belekönnyezem ebbe az "illatba" ... és nem a gyönyörtől.
Egy csillag, de nem is tudom mire. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 10.

Ha ilyen volna az aktus illata, valószínűleg leszoknék a szexről.
Szantál, jázmin, méz, tubarózsa meg balzsamfenyő? Hol????
A castoreum és a civet mindent leural. Mellettük talán még a kömény érezhető.
Más illatnak esélye sincs előmerészkedni.
Egy csillag, de nem is tudom mire. :(