Senyoko

Ár:   74 990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Milka71, Módosítva: 2020. október 16.

Ár:   74 990 Ft

Fejjegyek: rózsabors, birs, bársonyvirág, angyalgyökér, petitgrain, klementin

Szívjegyek: galbánum, tömjén, málna, tulipán, írisz, cseresznyevirág

Alapjegyek: pézsma, ambergris, cédrusfa, szantálfa, pacsuli, tonkabab absolute

Senyokô Madame Butterfly EDP minta
Ár: 1.500.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

googles

2020. november 1.

Legújabb illatszerelmem. Eleinte emlékeztetett egy zöldebb Chanel illatomra (Bel Respiro), de teszteltem a két illatot egymás mellett. A Madame Butterfly sokkal légiesebb, míg a Bel Respiro a fejjegyek zöldje után bőrös-animális lesz. Mindkettő finom, a Mme Butterfly kicsit füstösebb és virágosabb. Nem mindennapi illat - minden nap hordanám, ugyan, de ez végre egy igazán különleges alkotás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 1.

Milka71

2020. október 16.

Szantálos, cédrusos finomság😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 16.

Szantálos, cédrusos finomság😍